jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۹۰۳۶ ۳۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۲۶

گروه حوادث: رئیس کل دادگستری استان تهران با حضور سرزده در دادسرای جنایی از نزدیک روند تحقیقات شعبات دادیاری و بازپرسی را مورد بررسی قرار داد. به گزارش «جام‌جم»، صبح دیروز علیرضا آوایی، رئیس کل دادگستری استان تهران به همراه کهزادی معاون اداری مالی قوه قضاییه و عزیزاللهی معاون اداری مالی دادگستری استان تهران به صورت سرزده در دادسرای جنایی تهران حضور یافت و از نزدیک مسائل و مشکلات مربوط به این دادسرا که به جرایم مهم رسیدگی می‌کند را مورد بررسی قرار دادند.

در این دیدار، ابتدا فخرالدین جعفرزاده معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی گزارشی پیرامون فعالیت این دادسرا ارائه کرد. در ادامه با توجه به فضای نامناسب ساختمان و در جهت تکریم ارباب رجوع، رئیس کل دادگستری استان تهران وعده داد که بزودی ساختمان مناسبی در اختیار دادسرای جنایی قرار گیرد.

در این بازدید آوایی در پاسخ به پرسش خبرنگار «جام‌جم» در خصوص تکریم ارباب رجوع و پیگیری مطالبات آنها پس از وقوع حادثه گفت: تلاش ما در بخش‌های مختلف توجه به مطالبات مردم و تکریم ارباب رجوع است، به همین دلیل نیز سعی خواهیم کرد در آینده‌ای بسیار نزدیک یک فضای مناسب را برای پاسخگویی به مردم در شعبه‌های مختلف دادیاری و بازپرسی دادسرای جنایی فراهم کنیم و قطعا من و همکارانم در این دادسرا تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا نسبت به مطالبات مردم در پیگیری پرونده‌هایشان پاسخگو باشیم. رئیس کل دادگستری در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار ما در خصوص شرایط ویژه 5 بازپرس ویژه قتل گفت: قضات دادسرای جنایی از جمله 5 قاضی ویژه قتل افرادی هستند که به جرایم خشن رسیدگی می‌کنند و ما نیز در قوه قضاییه سعی خواهیم کرد در حد توان خویش شرایطی ایجاد کنیم تا آنها بتوانند به مردم خدمت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر