jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۸۴۶۷   ۳۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۹:۵۱

رئیس کل دادگستری استان تهران با حضور سرزده در دادسرای جنایی از نزدیک روند تحقیقات شعبات دادیاری و بازپرسی را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش «جام‌جم»، صبح دیروز علیرضا آوایی، رئیس کل دادگستری استان تهران به همراه کهزادی معاون اداری مالی قوه قضاییه و عزیزاللهی معاون اداری مالی دادگستری استان تهران به صورت سرزده در دادسرای جنایی تهران حضور یافت و از نزدیک مسائل و مشکلات مربوط به این دادسرا که به جرایم مهم رسیدگی می‌کند را مورد بررسی قرار دادند.

در این دیدار، ابتدا فخرالدین جعفرزاده معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی گزارشی پیرامون فعالیت این دادسرا ارائه کرد. در ادامه با توجه به فضای نامناسب ساختمان و در جهت تکریم ارباب رجوع، رئیس کل دادگستری استان تهران وعده داد که بزودی ساختمان مناسبی در اختیار دادسرای جنایی قرار گیرد.

در این بازدید آوایی در پاسخ به پرسش خبرنگار «جام‌جم» در خصوص تکریم ارباب رجوع و پیگیری مطالبات آنها پس از وقوع حادثه گفت: تلاش ما در بخش‌های مختلف توجه به مطالبات مردم و تکریم ارباب رجوع است، به همین دلیل نیز سعی خواهیم کرد در آینده‌ای بسیار نزدیک یک فضای مناسب را برای پاسخگویی به مردم در شعبه‌های مختلف دادیاری و بازپرسی دادسرای جنایی فراهم کنیم و قطعا من و همکارانم در این دادسرا تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا نسبت به مطالبات مردم در پیگیری پرونده‌هایشان پاسخگو باشیم.

رئیس کل دادگستری در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار ما در خصوص شرایط ویژه 5 بازپرس ویژه قتل گفت: قضات دادسرای جنایی از جمله 5 قاضی ویژه قتل افرادی هستند که به جرایم خشن رسیدگی می‌کنند و ما نیز در قوه قضاییه سعی خواهیم کرد در حد توان خویش شرایطی ایجاد کنیم تا آنها بتوانند به مردم خدمت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر