jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۲۷۲   ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۲

بازی موبایل

99 نینجا

بازی 99 نینجا یک پلت‌فرمر اکشن بسیار روان و خوش ساخت است که سرعت بازی و نحوه کنترل آن شباهت زیادی به سری بازی‌های سونیک دارد.

البته این‌بار به جای سونیک یک نینجای کاملا بزن بهادر وجود دارد که خلاف نینجاهای دیگر، اهل مخفی‌کاری نیست. نقش اول بازی کانجی نام دارد و برای مبارزه با آدم بدها به هر کاری دست می‌زند. مراحل بازی مقدار زیادی سکوبازی و پرش‌های مشکل دارند و حسابی از خجالت پلت‌فرمربازها درمی‌آیند. ‌ ‌

از نظر گرافیکی، 99 نینجا چندان جالب نیست. کاراکترها و محیط ساده و ابتدایی طراحی شده‌اند و انیمیشن شمشیربازی بعضی وقت‌ها دچار مشکل می‌شود، به خصوص در مراحل پایانی و هنگام مبارزه با نینجاهای آهنی.

کنترل کانجی در ابتدا بسیار مشکل است اما همین‌که به سرعت پرش او عادت کنید به راحتی می‌توانید مراحل طولانی و پر از موانع 99 نینجا را پشت سر بگذارید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر