jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۲۷۲ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۲

بازی موبایل

99 نینجا

بازی 99 نینجا یک پلت‌فرمر اکشن بسیار روان و خوش ساخت است که سرعت بازی و نحوه کنترل آن شباهت زیادی به سری بازی‌های سونیک دارد.

البته این‌بار به جای سونیک یک نینجای کاملا بزن بهادر وجود دارد که خلاف نینجاهای دیگر، اهل مخفی‌کاری نیست. نقش اول بازی کانجی نام دارد و برای مبارزه با آدم بدها به هر کاری دست می‌زند. مراحل بازی مقدار زیادی سکوبازی و پرش‌های مشکل دارند و حسابی از خجالت پلت‌فرمربازها درمی‌آیند. ‌ ‌

از نظر گرافیکی، 99 نینجا چندان جالب نیست. کاراکترها و محیط ساده و ابتدایی طراحی شده‌اند و انیمیشن شمشیربازی بعضی وقت‌ها دچار مشکل می‌شود، به خصوص در مراحل پایانی و هنگام مبارزه با نینجاهای آهنی.

کنترل کانجی در ابتدا بسیار مشکل است اما همین‌که به سرعت پرش او عادت کنید به راحتی می‌توانید مراحل طولانی و پر از موانع 99 نینجا را پشت سر بگذارید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر