jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۲۵۳ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۱

شرکت Aircell که در حوزه سیستم‌های وای‌فای پروازی فعالیت می‌کند، در اولین سال حضور خودش در این عرصه، سرویس اینترنت وای‌فای را با همکاری شرکت‌های بزرگ هواپیمایی آمریکا به‌راه انداخت.

در ابتدای سال 2009 این شرکت اعلام کرده بود که سرویس وای‌فای خود را در خط نیویورک تا کالیفرنیا فعال کرده است، اما از جمعه گذشته، اولین پرواز با سرویس کامل اینترنت انجام شد و به‌گفته خط هوایی United، این شرکت تمام 13 بوینگ خود را به تجهیزات وای‌فای ایرسل مجهز خواهد کرد.

این شرکت، خدمات اینترنت در حال پرواز را با مبلغ 95/12 دلار برای لپ‌تا‌پ‌ها و 95/7 دلار برای دیگر دستگاه‌های مجهز به وای‌فای عرضه می‌کند که در تمام کلاس‌های پروازی ارائه می‌شود. اتحاد وای‌فای که مجموعه‌ای شرکت‌های پشت فناوری وای‌فای آن را تشکیل می‌دهند، طی نظرسنجی از 480 مسافر تجاری، به این نتیجه رسیده‌اند که 76 درصد از آن‌ها ترجیح می‌دهند خط هوایی‌ای را انتخاب کنند که اینترنت پرسرعت در هواپیما داشته باشد. حدود 71 درصد از مردم عادی نیز خطوط هوایی اینترنت‌دار را ترجیح می‌دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر