jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۲۵۳   ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۱

شرکت Aircell که در حوزه سیستم‌های وای‌فای پروازی فعالیت می‌کند، در اولین سال حضور خودش در این عرصه، سرویس اینترنت وای‌فای را با همکاری شرکت‌های بزرگ هواپیمایی آمریکا به‌راه انداخت.

در ابتدای سال 2009 این شرکت اعلام کرده بود که سرویس وای‌فای خود را در خط نیویورک تا کالیفرنیا فعال کرده است، اما از جمعه گذشته، اولین پرواز با سرویس کامل اینترنت انجام شد و به‌گفته خط هوایی United، این شرکت تمام 13 بوینگ خود را به تجهیزات وای‌فای ایرسل مجهز خواهد کرد.

این شرکت، خدمات اینترنت در حال پرواز را با مبلغ 95/12 دلار برای لپ‌تا‌پ‌ها و 95/7 دلار برای دیگر دستگاه‌های مجهز به وای‌فای عرضه می‌کند که در تمام کلاس‌های پروازی ارائه می‌شود. اتحاد وای‌فای که مجموعه‌ای شرکت‌های پشت فناوری وای‌فای آن را تشکیل می‌دهند، طی نظرسنجی از 480 مسافر تجاری، به این نتیجه رسیده‌اند که 76 درصد از آن‌ها ترجیح می‌دهند خط هوایی‌ای را انتخاب کنند که اینترنت پرسرعت در هواپیما داشته باشد. حدود 71 درصد از مردم عادی نیز خطوط هوایی اینترنت‌دار را ترجیح می‌دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر