jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۶۷۵۶ ۲۲ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۴:۲۴

تکواندوی قهرمانی جهان

نخستین پیروزی ایران به دست آمد

فرزاد عبداللهی در نوزدهمین دوره رقابت‌های تکواندوی قهرمانی جهان در دانمارک حریف خود را از کشور سورینام با نتیجه 11 بر 2 شکست داد.

به گزارش واحد مرکزی خبر این عضو تیم ملی تکواندو کشورمان در وزن منهای80 کیلوگرم در رقابت‌های تکواندوی قهرمانی جهان در کپنهاگ حضور دارد.

تیم ملی مردان کشورمان، نایب قهرمان رقابت‌های دور پیش با هشت ورزشکار در کنار تیم‌های کره جنوبی، مکزیک و اسپانیا از مدعیان اصلی قهرمانی این دور از رقابت‌ها است.

حسین تاجیک، دیگر عضو تیم ملی کشورمان هم امروز در وزن به اضافه 87 در برابر حریف خود قرار می‌گیرد. تاجیک در دور اول به قرعه استراحت برخورده و در دور دوم با برنده رقابت تکواندوکارهای جمهوری آذربایجان و فیلیپین دیدار می‌کند.

علاوه بر حضور تیم مردان تکواندو کشورمان، چهار تکواندو کار زن نیز از جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در این رقابت‌ها حضور دارند.

مسابقات تکواندو قهرمانی جهان تا روز یکشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت. در این رقابت‌ها که در سالن بالراپ سوپر آرینا در کپنهاگ برگزار می‌شود 1116 تکواندوکار از 143 کشور جهان حضور دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر