jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۶۷۵۶   ۲۲ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۴:۲۴

تکواندوی قهرمانی جهان

نخستین پیروزی ایران به دست آمد

فرزاد عبداللهی در نوزدهمین دوره رقابت‌های تکواندوی قهرمانی جهان در دانمارک حریف خود را از کشور سورینام با نتیجه 11 بر 2 شکست داد.

به گزارش واحد مرکزی خبر این عضو تیم ملی تکواندو کشورمان در وزن منهای80 کیلوگرم در رقابت‌های تکواندوی قهرمانی جهان در کپنهاگ حضور دارد.

تیم ملی مردان کشورمان، نایب قهرمان رقابت‌های دور پیش با هشت ورزشکار در کنار تیم‌های کره جنوبی، مکزیک و اسپانیا از مدعیان اصلی قهرمانی این دور از رقابت‌ها است.

حسین تاجیک، دیگر عضو تیم ملی کشورمان هم امروز در وزن به اضافه 87 در برابر حریف خود قرار می‌گیرد. تاجیک در دور اول به قرعه استراحت برخورده و در دور دوم با برنده رقابت تکواندوکارهای جمهوری آذربایجان و فیلیپین دیدار می‌کند.

علاوه بر حضور تیم مردان تکواندو کشورمان، چهار تکواندو کار زن نیز از جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در این رقابت‌ها حضور دارند.

مسابقات تکواندو قهرمانی جهان تا روز یکشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت. در این رقابت‌ها که در سالن بالراپ سوپر آرینا در کپنهاگ برگزار می‌شود 1116 تکواندوکار از 143 کشور جهان حضور دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر