jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۳۷۳ ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

شعلی احمدی از تهران:‌چراغ‌ قرمز چهارراه همت جنت‌آباد آنقدر طولانی است که معمولا به اعصاب خرد شدن رانندگان می‌انجامد. 200 ثانیه قرمز، 20 ثانیه سبز! ضمن این که برای ورودی به سه‌راهی بلوار بعثت هم به دلیل نبود چراغ معمولا ترافیک قفل می‌شود و مردم را به جان هم می‌اندازد. راهنمایی و رانندگی لطفا برای این سه‌راه چراغ بگذارد و فکری برای این معضل بکند.

احمد محمدی: در منطقه 11شهرداری زندگی می‌کنم، بارها با سامانه 137 شهرداری برای نصب سرعت‌گیر تماس گرفته‌ام، امااقدامی نکرده اند.

یک شهروند از تهران: حدود یکهزار اصله درخت در کوی شهید فلاحی به جنگل لویزان متصل می‌شد که اکنون این درختان قدیمی توسط شهرداری منطقه بدون هیچ دلیل خاصی سوزانده شده‌اند، چه کسی پاسخگوست؟

زند از بروجن: سه‌راهی بین مرز همدان و لرستان به دلیل نبود چراغ راهنمایی و رانندگی هر روز شاهد تصادفات سهمگینی است، از اداره راهنمایی و رانندگی درخواست رسیدگی دارم.

یک کارمند از تهران: حقوق کارکنان بانک ملی بسیار اندک است و تاکنون افزایش حقوق سال 88 به آنان اختصاص نیافته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر