jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۳۷۳   ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

شعلی احمدی از تهران:‌چراغ‌ قرمز چهارراه همت جنت‌آباد آنقدر طولانی است که معمولا به اعصاب خرد شدن رانندگان می‌انجامد. 200 ثانیه قرمز، 20 ثانیه سبز! ضمن این که برای ورودی به سه‌راهی بلوار بعثت هم به دلیل نبود چراغ معمولا ترافیک قفل می‌شود و مردم را به جان هم می‌اندازد. راهنمایی و رانندگی لطفا برای این سه‌راه چراغ بگذارد و فکری برای این معضل بکند.

احمد محمدی: در منطقه 11شهرداری زندگی می‌کنم، بارها با سامانه 137 شهرداری برای نصب سرعت‌گیر تماس گرفته‌ام، امااقدامی نکرده اند.

یک شهروند از تهران: حدود یکهزار اصله درخت در کوی شهید فلاحی به جنگل لویزان متصل می‌شد که اکنون این درختان قدیمی توسط شهرداری منطقه بدون هیچ دلیل خاصی سوزانده شده‌اند، چه کسی پاسخگوست؟

زند از بروجن: سه‌راهی بین مرز همدان و لرستان به دلیل نبود چراغ راهنمایی و رانندگی هر روز شاهد تصادفات سهمگینی است، از اداره راهنمایی و رانندگی درخواست رسیدگی دارم.

یک کارمند از تهران: حقوق کارکنان بانک ملی بسیار اندک است و تاکنون افزایش حقوق سال 88 به آنان اختصاص نیافته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر