jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۹۵۰ ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۲

مرد ایتالیایی که با ایست پلیس راز نگهداری از 1700 نوع حیوان در صندوق عقب خودرو‌اش فاش شده بود از حق خود برای نگهداری از این حیوانات کوچک دفاع کرد.

ماموران پلیس ایتالیا خودرو بزرگی را که به نوعی باغ وحش سیار بود را برای بازرسی‌های معمول متوقف کردند که در کمال تعجب متوجه شدند، در صندوق بزرگ و مخصوص این خودرو حیوانات زیادی وجود دارند.

این حیوانات که شامل ده‌ها موش خانگی و چندین نوع پرنده می‌شدند، بلافاصله توسط ماموران به نزدیکترین باغ وحش منتقل شدند تا صاحب این خودرو در مورد آنها توضیح دهد.

این مرد که نامش فاش نشده مدعی است که آزاری برای این حیوانات نداشته و اتهام فروش غیرقانونی آنها را نمی‌پذیرد و از آنها به عنوان دوستانش یاد کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر