jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۵۰۳   ۱۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۰

خوشبو کردن حمام

برای خوشبو شدن حمام کمی ‌عطر یا روغن معطر روی حباب روشنایی داخل حمام بمالید زمانی که چراغ را روشن می‌کنید، گرمای ناشی از لامپ، عطر را در هوا پراکنده می‌کند.

نرم شدن دست‌های زبر

وقتی از مایع ظرفشویی استفاده می‌کنید دست‌های شما خشک و زبر می‌شود برای حل این مشکل، مقداری جوش‌شیرین به مایع ظرفشویی اضافه کنید تا پس از شستن پوست، دستان شما آسیب نبینند.

از بین بردن بوی غذا در خانه

اگر خانه شما از بوی غذا پرشده و باعث ناراحتی خانواده می‌شود، از دود اسپند یا دود خاکشیر استفاده کنید. با دود کردن دارچین هم می‌توانید بوی غذا را کاملاً از بین ببرید. علاوه بر آن، دود اسپند باعث ضد عفونی کردن محیط هم می‌شود.

چند نکته در مورد رب گوجه‌فرنگی

متاسفانه بسیاری از خانم‌ها بعد از خرد کردن گوجه برای درست کردن رب، آب سفید آن را دور می‌ریزند تا رب آنها قرمزتر شود. درصورتی که این کار بسیار اشتباهی است. چون تمام املاح معدنی لازم برای بدن داخل همان آب سفید است. در ضمن همین آب سفید مانع فاسد شدن رب می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر