jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۳۰۰ ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۴:۰۲

مارادونا سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین بعد بازی با اروگوئه تصمیم خود را برای ادامه حضور در تیم ملی اعلام خواهد کرد.

به گزارش ایرنا ، دیه گو مارادونا سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین گفت: زمانی که هدایت تیم ملی فوتبال آرژانتین را بر عهده گرفتم، فردی بسیار خوشحال بودم و خود را خوشبخت ترین فرد حاضر در دنیا قلمداد می کردم اما بعد اتفاقاتی رخ داد که برایم خوشایند نبود و باعث ناراحتی زیاد من شد.

مارادونا افزود: در خصوص آینده ام در تیم ملی بعد از مسابقه با اروگوئه نظر قطعی خود را به رئیس فدراسبون فوتبال آرژانتین اعلام خواهم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر