jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۴۹۶۷   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۹:۱۰

تخلیه اجباری 4500 نفر

کالیفرنیا در محاصره آتش است

مقامات آتش‌نشانی مرکزی ایالت کالیفرنیا اعلام کردند: به دلیل وقوع آتش‌سوزی گسترده در جنگل‌های جنوب این منطقه بیش از 4500 نفر از سکنه این ایالت مجبور به تخلیه اجباری منازل خود شدند.

رئیس دپارتمان آتش‌نشانی مرکزی ایالت کالیفرنیا در مصاحبه‌ای با آسوشیتدپرس، تصریح کرد: این آتش ‌سوزی مناطق جنوبی نظیر لس‌آنجلس را بشدت در بر گرفته و به همین دلیل باعث شد تا 4500 نفر از سکنه مجبور به تخلیه اجباری منازل خود شوند.

وی خاطرنشان کرد: این آتش‌سوزی که از روز شنبه این هفته آغاز شده است، تاکنون بیش از 2000 منزل مسکونی را به خاکستر تبدیل کرده است.

ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر