jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۴۷۵۷ ۱۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۹:۴۱

تیم ملی والیبال ایران در قاره آسیا تاریخی شد، آن هم با یک مربی جوان ایرانی به نام حسین معدنی. پاسور سابق تیم ملی والیبال ایران که پاقدمش برای والیبال ایران خوب بود تا امروز و در شرایطی که قریب به 2 سال از حضورش در راس تیم ملی والیبال می‌گذرد، موفقیت‌های چشمگیری را برای والیبال و ورزش ایران به دست آورده است.

حسین معدنی که مربی تحصیلکرده‌ای است و به زبان انگلیسی نیز تسلط دارد، اطلاعات به روزی از والیبال جهان دارد تا از طریق برقراری ارتباطی درست و منطقی با بازیکنان، نقشی برجسته در دگرگونی نوع و سبک بازی تیم ملی والیبال داشته باشد.

این مربی جوان که قبل از سکانداری تیم ملی چند ماهی به عنوان دستیار در کنار مربی بزرگی چون زوران گاییچ بود، طی این مدت نشان داده که نکات تازه‌ای را در زمینه مربیگری ره‌توشه خود ساخته است تا امروز با بهره‌گیری از آنها بتواند تحولات مثبتی را در والیبال ایران و در سطح ملی به وجود آورد.

قهرمانی در جام کنفدراسیون‌ها و راهیابی تیم ملی والیبال به جام جهانی 2010 ایتالیا، در چند ماه گذشته و امروز نیز هدایت تیم به فینال پانزدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های آسیا و اقیانوسیه، جملگی از تاثیرات مربیگری حسین معدنی در تیم ملی است تا آنانی که تصور نمی‌کردند تیم ملی با حضور وی صاحب موفقیتی شود، در باور و تفکرشان تجدید نظر کنند.

نکته مهم در رابطه با معدنی این است که علاوه بر تسلط اش به علم روز والیبال و مطالعه کافی برای به روز شدن علمش، نزد بازیکنان نیز از مقبولیتی خاص برخوردار است. نکته‌ای که تا پیش از آن کمتر سراغ داشتیم که بازیکنان تیم ملی از مربی تیم ملی تبعیت محض کرده و وی را از هر حیث قبول داشته باشند. بی‌شک حسین معدنی برای والیبال ایران سرمایه‌ای گرانبهاست که باید حفظ و حراست شود تا والیبال کشورمان بیش از پیش در مسیر جهانی شدن و کاستن از فاصله‌های موجود قدم برداشته و موقعیتش را در سطح قاره و جهان تثبیت کند.

حجت‌الله اکبرآبادی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر