jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۷۸۵۱۳   ۱۶ شهريور ۱۳۸۸  |  ۱۹:۴۰

به زودی از شبکه 3سیما پخش می‌شود

میزگرد ‌حجاریان،عطریانفر و شریعتی

آقایان سعید حجاریان ، محمد عطریانفر و سعید شریعتی با حضور در میزگرد ویژه ای در استودیوی سیمای جمهوری اسلامی ایران به تبیین دیدگاه های خود درباره مسائل مختلف نظری، سیاسی و اجتماعی پرداختند.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، در این میزگرد که آقای مرتضی حیدری اجرای آن را بر عهده داشت درباره مسائل مختلف از جمله آسیب شناسی ترویج علوم انسانی غربی در دانشگاه ها، پیامدهای سیاسی و اجتماعی تبعیت نخبگان و فعالان سیاسی از نظریات غربی بدون توجه به شرایط عینی ایران، آسیب شناسی حوادث و رویدادهای عرصه مطبوعات در دهه اخیر، آینده جریان ها و جناح های سیاسی و برخی مسائل و حوادث اخیر بحث و بررسی شد.

آقایان حجاریان، شریعتی و عطریانفر در این میزگرد به سؤالات صریح مجری درباره علت واقعی تغییر نگرش ها و دیدگاه هایشان و روند سریع این تحولات فکری روبرو شدند و به تشریح علل و چگونگی این تحولات فکری و نظری پرداختند.

این میزگرد به زودی از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جلوه‌ اقتدار ملی

جلوه‌ اقتدار ملی

درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 و مشارکت مردم در آن باید چند نکته را مورد توجه قرار داد.

ایستگاه آخر مناظره

ایستگاه آخر مناظره

مناظره‌ های انتخاباتی ریاست‌جمهوری به بخش جدایی‌ناپذیر از رقابت‌ ها تبدیل شده‌است.

رشد جامعه از مسیر  رای  می‌گذرد

رشد جامعه از مسیر رای می‌گذرد

نظام جمهوری اسلامی از دو رکن اسلامیت و جمهوریت تشکیل‌شده و انتخابات نشان‌دهنده اعمال اراده مردم است بر همین اساس به هر میزانی که مردم حضور گسترده‌تری در انتخابات داشته باشند موجب افزایش قدرت و اقتدار ملی کشور خواهد شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر