jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۷۷۴۴۲   ۱۲ شهريور ۱۳۸۸  |  ۱۳:۱۸

وزیر پیشنهادی اقتصاد و امور داریی با کسب 224 رای نمایندگان مجلس به عنوان وزیر این وزارتخانه وارد کابینه دهم شد.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز پنجشنبه مجلس در ادامه بررسی صلاحیت و برنامه های وزرای پیشنهادی ، پس از بررسی صلاحیت و برنامه های 21 وزیر پیشنهادی و استماع سخنان مخالفان  و موافقان وزرا و همچنین پس از استماع سخنان وزرای پیشنهادی و دفاعیات رئیس جمهور از وزرا درخصوص صلاحیت تک تک وزرا رای گیری به عمل اوردند که سید شمس الدین حسینی وزیر پیشنهادی اقتصاد با کسب 224 رای از مجموع 286رای مجلس به عنوان وزیر اقتصاد انتخاب شد.

 وی پیش از این نیز در دولت نهم وزیر اقتصاد بود.

بر اساس گزارش خبرنگار ما 41 نفر رای مخالف و 21 رای ممتنع نیز نصیب حسینی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

5 اولویت دولت جدید

5 اولویت دولت جدید

برگزاری انتخابات ریاست‌ جمهوری 28 خرداد سال 1400 و پیروزی حجت‌ الاسلام رئیسی در این عرصه، مولد پرسش‌ها و دغدغه‌های اساسی و مهمی در مسیر حل‌وفصل معضلات جاری در کشورمان محسوب می‌شود. در این خصوص نکاتی وجود دارد که لازم است مورد توجه و تاکید قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر