jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۴۱۴۲۸   ۲۲ اسفند ۱۳۸۷  |  ۰۰:۰۸

5 فیلم با سرپرستی ایرج سنجری و امیرمحمد صمصامی برای شبکه‌های مختلف سیما دوبله شد. فیلم‌هایی که سنجری دوبله کرده عبارتند از: «طلا جایی است که پیدایش کنی» با گویندگی منوچهر اسماعیلی به جای مردی کشاورز به نام فریس که از جمله زمینداران بزرگ یکی از مناطق آمریکاست. وی همراه با تعدادی از کشاورزان از صاحبان معادن طلا به دلیل نابود کردن زمین‌های کشاورزی شکایت می‌کند و دادگاه در نهایت به نفع آنها رای می‌دهد.

زهره شکوفنده (اولیویا دهاویلند)‌، عباس نباتی (تیم هولت)‌، منوچهر والی‌زاده، جواد پزشکیان، شهروز ملک‌آرایی، محمود فاطمی، اکبر منانی، اصغر افضلی، مهدی آرین‌نژاد، مازیار بازیاران، محمدعلی دیباج، کامران گرایی، ناصر خاوری و پرویز بهرام نیز در دوبله این فیلم کلاسیک حضور داشته‌اند.

«کلک جزیره سنگی» درباره سفر 4 نفر است که می‌خواهند علت به وجود آمدن یک شبه‌جزیره را بیابند.

منوچهر اسماعیلی (پدرو)‌، زهره شکوفنده (جوانا)‌، کیکاووس یاکیده (یواکیم)‌، فریبا رمضان‌پور (ماریا)‌، اردشیر منظم (خوزه)‌ و اکبر میرطاهری از جمله دوبلورهای این فیلم هستند.

«کنترل»   اولین ساخته نیمرود آنتال  درباره قتل‌هایی است که در متروی شهر بوداپست اتفاق می‌افتد. تعدادی از دوبلورهای این فیلم مجاری که از شبکه تهران پخش خواهد شد عبارتند از: اکبر منانی (پروفسور)‌، کسری کیانی (بولشو)‌، ناصر نظامی‌(کا)‌، میرطاهر مظلومی (بلا)‌، اردشیر منظم (لایسل)‌، بهروز علی‌‌محمدی (تیبو)‌، علی منانی (موکی)‌، تورج نصر و محمد عبادی.

«هالک شگفت‌انگیز» ادامه فیلم موفق «هالک» است. دکتر بروس بنر به حالت عادی بازگشته، اما حوادثی او را مجبور می‌کند که دوباره به شکل غول‌سبز رنگ در بیاید.

منوچهر والی‌زاده (ادوارد نورتون/ دکتر بنر)‌، مریم شیرزاد (لیو تایلر/ بتی)‌، کسری کیانی (تیم راث/ بلانسکی)‌، حسین عرفانی (ویلیام هارت/ ژنرال)‌، جواد پزشکیان، امیرمحمد صمصامی، شهروز ملک‌آرایی، ابوالقاسم محمد‌طاهر، کوروش فهیمی، علیرضا شایگان، شایان شام‌بیاتی، آرزو روشناس و نازنین یاری از جمله گویندگان این فیلم هستند.

فیلم‌هایی که صمصامی دوبله می‌کند، عبارتند از «بازگشت» درباره ماموری به نام تری نونان که پس از 10 سال به محله سابق خود در شهر نیویورک باز می‌گردد، با بازی شان‌پن و گویندگی منوچهر والی‌زاده.

او می‌خواهد به یکی از گروه‌های تبهکاری نفوذ کند، اما آشنایی مجددش با کاتلین‌ ماجراهایی را برای او پدید می‌آورد.  شروین قطعه‌ای (گری اولدمن)‌، بهرام زند (ادهریس) و زهره شکوفنده (رابین رایت‌بن)‌ نیز در دوبله این فیلم حضور دارند.

محمد کلا‌نتر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر