jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۴۰۱۶   ۲۶ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۱۶:۲۷

جام جم آنلاین - 38 مسافر قطار سریع السیر هندی در شهر لودهیانا زنده زنده در آتش سوختند. هندوستان تایمز گزارش داد آتش از یک واگن حامل بسته های پستی و اثاثیه مسافران در قطار شروع شده

و بسرعت به واگنهای بعدی که مسافران در آن خواب بودند سرایت کرد.
به گفته پلیس 170 مسافر در قطار 15 واگنه در ساعت 45/3 دقیقه بامداد در 250 کیلومتری شمال شرق دهلی نو در دام آتش گرفتار شدند و به گونه ای که هیچ راه فراری برایشان میسر نبود.
شاهدان گفته اند: درهای قطار با اسباب و اثاثیه زیادی مسدوده شده بود و مسافران نمی توانستند از واگنهای آتش بگریزند.
واجپایی در مصاحبه ای با تلویزیون هند در این خصوص گفت : گزارشها حاکی است جرقه ناشی از فندک مسافر سیگاری بوده اما تلویزیون محلی آج تاک به نقل از ماموران ، انفجار یک اجاق خوراک پزی را در واگن پر از اسباب و اثاثیه دلیل حادثه ذکر کرده اند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر