jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۲۹۸۹۰   ۲۸ دی ۱۳۸۷  |  ۰۹:۵۱

داریوش مهرجویی، اپیزود «شهر خوبان» را در شرایطی ظرف چند روز آینده کلید می‌زند که طبق اعلام دست‌اندرکاران فیلم، کاخ گلستان اجازه فیلمبرداری در این محل را به آنها نداده است.

به گزارش ایسنا، شهر خوبان، اولین اپیزود فیلم «تهران در جستجوی زیبایی» است. محمدعلی حسین‌نژاد، تهیه‌کننده این پروژه درباره تاخیر در شروع فیلمبرداری این اپیزود می‌گوید: موضوع فیلم مهرجویی در مکان‌ها و محل‌های قدیمی و تاریخی تهران می‌گذرد. او قصد دارد در این اپیزود، جاذبه‌های گردشگری تهران را نشان دهد؛ اما هماهنگی برای در اختیار گرفتن این مکان‌ها مرتب به تاخیر افتاد.

وی کاخ گلستان را به عنوان یکی از لوکیشن‌های اصلی این اپیزود معرفی کرد و درباره در اختیار گرفتن این مکان توضیح داد: داریوش مهرجویی در نظر دارد از کاخ گلستان به‌ عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر تهران استفاده کند؛ اما مسوولان سازمان میراث فرهنگی ، مبالغ زیادی پول درخواست کرده‌اند که پرداخت آن از عهده گروه تهیه و تولید خارج است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر