jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۲۸۹۰۷   ۲۴ دی ۱۳۸۷  |  ۱۴:۴۱

رسانه‌های دولتی چین اعلام کردند: پلیس این کشور مردی را که هشت نفر را در محوطه نگهداری خودروهای اسقاطی با استفاده از تبر، آن هم تنها در یک شب به قتل رسانده بود، دستگیر کرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام ماموران پلیس منطقه «ووهان» در استان «هوبه» در چین، مردی حدودا 35 ساله که مسوول یک مرکز نگهداری از خودروهای اسقاط است، مظنون به قتل هشت نفر از افرادی است که برای وی کار می‌کردند. این در حالیست که این مظنون 35 ساله با استفاده از تبر و چکش، به سر و قسمت‌های حیاتی بدن قربانیان خود ضربه وارد آورده و آن‌ها را بدون دفن کردن در محوطه مرکز نگهداری خودروهای اسقاطی رها می‌کرده است.

قربانیان این مرد، یک زن بیوه 43 ساله، نوه دو ساله این زن، سه زن جوان و سه مرد هستند که همگی در یک شب به قتل رسیده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر