jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۲۷۶۷۰   ۱۵ دی ۱۳۸۷  |  ۰۹:۴۷

‌دور جدید تمرینات با حضور روته مولر

تیم ملی چهارشنبه معرفی می‌شود

تیم ملی برای بازی با تیم‌های چین و سنگاپور از صبح پنجشنبه در کمپ تیم‌های ملی تمریناتش را آغاز می‌کند. به همین منظور علی دایی چهارشنبه هفته جاری فهرست جدید تیم ملی را معرفی می‌کند تا بازیکنان ملی‌پوش در شامگاه همان روز خود را در محل اردوی تیم ملی به کادر فنی معرفی ‌کنند.

دور جدید تمرینات تیم ملی با حضور اریش روته‌مولر برگزار می‌شود. این مربی آلمانی قرار بود بامداد امروز از طریق فرانکفورت وارد کشورمان شود.

تیم ملی روز جمعه در ورزشگاه آزادی یک بازی تدارکاتی را مقابل تیم ملی چین برگزار می‌‌کند و از فردای این بازی نیز برای بازی با سنگاپور در چارچوب مقدماتی جام ملت‌های آسیا آماده می‌شود.

تمرینات تیم ملی از شنبه آینده در 2 نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می‌شود و ملی‌پوشان روز چهارشنبه 25 دی نیز در تهران به مصاف سنگاپور می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر