jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۲۷۳۶۶   ۱۴ دی ۱۳۸۷  |  ۱۰:۴۱

مسابقات تنیس ابوظبی

نادال به دیدار نهایی راه یافت

مسابقات تنیس جایزه 250 هزار دلاری ابوظبی جمعه شب در مرحله نیمه نهایی پیگیری شد و رافائل نادال اسپانیایی با اندی مورای اسکاتلندی به دیدار نهایی این مسابقات راه یافتند.

به گزارش ایرنا، در مرحله نیمه نهایی این رقابتها رافائل نادال مرد شماره یک تنیس جهان در دو ست پیایی و با نتایج 6 بر 2 و 6 بر 3 بر نیکولای داویدنکو روس غلبه کرد.

در دیگر دیدار این مرحله اندی مورای اسکاتلندی در یک دیدار نفس گیر مقابل راجر فدرر سوییسی مرد شماره دو تنیس جهان به برتری دو بریک رسید تا حریف نادال در دیدار فینال این مسابقات شود.

مسابقات تنیس ابوظبی به عنوان اولین مسابقه تنیس سال 2009 میلادی از روز پنجشنبه با حضور شش نفر از تنیسورهای نامی جهان در شهرک ورزشی زاید ابوظبی آغاز شد و روز شنبه (امروز) قهرمان خود را خواهد شناخت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر