jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۲۶۶۲۰   ۱۱ دی ۱۳۸۷  |  ۰۹:۱۰

دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان در ادامه دور دوم سفرهای استانی خود صبح امروز وارد استان سیستان و بلوچستان شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس جمهور در بیست و یکمین سفر خود در دور دوم سفرهای استانی در سفری دو روزه به زاهدان ضمن دیدار با مردم این استان از اجرایی شدن مصوبات دور اول سفرهای استانی نیز بازدید خواهد کرد.

دکتر احمدی ن‍ژاد قرار است در این سفر علاوه بر سخنرانی در جمع مردم استان از یک روستای محروم بازدید و در جمع خانواده های شهدا و ایثارگران به ایراد سخنرانی بپردازد.

همچنین حضور در جلسه کارگروه‌های تخصصی، بازدید از پروژه های در حال افتتاح، دیدار چهره به چهره با مردم و حضور در جلسه هیئت دولت از دیگر برنامه های احمدی نژاد در این سفر است.

بنا بر این گزارش، رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه زاهدان مورد استقبال استاندار و مقامات محلی این استان قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مهم‌ترین عاملی که موجب عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد اتخاذ مواضع قاطعانه و محکم از سوی جمهوری اسلامی بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر