jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۰۸۴۸۲   ۲۱ مهر ۱۳۸۷  |  ۲۳:۰۹

تریلر "نظارت" به کارگردانی جنیفر لینچ دختر دیوید لینچ فیلمساز معروف روز یکشنبه 12 اکتبر جایزه اصلی چهل و یکمین فستیوال فیلم کاتالونیا را از آن خود کرد.

خبرگزاری فرانسه اعلام کرد، تریلر "نظارت" دومین فیلم بلند جنیفر لینچ ، کارگردان 40 ساله  بوده و داستان آن درباره یک مامور پلیس فدرال است که با کمک سه قربانی احتمالی می‌کوشد یک قاتل زنجیره‌ای را به دام بیندازد.

بیل پولمن، جولیا ارموند در این فیلم بازی می‌کنند که دیوید لینچ یکی از مدیران تولید آن است. این فیلم در عین حال جایزه بهترین جلوه‌های ویژه را برد.

هیئت داوران فستیوال سینمایی اقامتگاه مدیترانه‌ای سیتچز در اسپانیا جایزه بهترین کارگردان جشنواره امسال را به کیم جی ـ وون کارگردان فیلم "خوب، بد، عجیب" اعطا کرد که داستان آن در منچوری سال‌های 1930 روی می‌دهد.

برایان کاکس اسکاتلندی برای بازی در فیلم آمریکایی "سرخ" جایزه بهترین بازیگر مرد را برد و سمرا توران برای فیلم دانمارکی "مشت‌زن" برنده جایزه بهترین بازیگر زن شد.

مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر