معرفی نرم افزار جنگهای هوایی

Airstrike3D : یک بازی مهیج و جالب که بازیگر به عنوان خلبان هلی کوپتر سعی می کند با شلیک موشک های لیزری به جنگ دشمن برود و آنها را نابود سازد.
کد خبر: ۲۰۵۲۰
گرافیک به کار رفته در این بازی 3D است و جذابیت فراوانی دارد. حجم نسخه آزمایشی این بازی و برنامه رایانه ای 4/9 مگابایت است و روی همه نسخه های ویندوز کار می کند.
تقویت ترمینال سرویس ها
ApplaucherDeluxe : با استفاده از این برنامه می توانید اپلیکیشن های چندگانه خود را در ترمینال سرویس جا دهید، بدون آن که دسکتاپ خود را آشفته سازید. این برنامه روی همه نسخه های ویندوز کار می کند و حجم نسخه آزمایشی آن 57/1 مگابایت است.
آرشیوسازی برای مرورگر
CatchThewebsolo : تازه ترین نسخه آرشیوسازی فایل ها و پوشه ها روی مرورگر IE را می توانید با نصب این برنامه به دست بیاورید. از طرف دیگر تمام دیتای ضبط شده روی این برنامه قابل اشتراک گذاری از طریق ایمیل با سایر کاربران است . بدین وسیله یک کلکسیون کامل درست خواهید کرد که روی LAN نیز قابل استفاده است .
ارسال ایمیل به کاربران گروهی
Groupmailfree : معمولا سایت های بیزینس که مشتریان خاص خود را دارند و می خواهند مشتریان را از تازه ترین محصولات خود باخبر سازند دچار مشکل بوده و نمی دانند به چه ترتیب می توانند در حداقل زمان همه آنها را خبر کنند. با این برنامه این مشکل قابل حل است و یک پیام با فرمت اچ .تی .ام .ال برای همه کاربران قابل ارسال است .
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها