jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۲۰۱۷۲۶   ۲۳ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۱:۲۱

پلیس عراق اعلام کرد: جمعه شب بر اثر یک حمله انتحاری با خودروی بمبگذاری شده در شهرک دجیل در شمال بغداد دستکم 30 نفر کشته و بیش از 50 نفر مجروح شدند.

پلیس عراق اعلام کرد: یک عامل انتحاری با راندن خودروی بمبگذاری شده به نزدیکی مقر پلیس دجیل در شصت کیلومتری شمال بغداد در استان صلاح الدین اقدام به انفجار این خودرو کرد.

انفجار زمانی روی داد که مردم در خیابان منتهی به محل انفجار در تدارک افطار بودند.در این حمله دستکم 30نفر کشته و بیش از 50 نفر مجروح شدند که اغلب قربانیان غیر نظامی بودند. با توجه به شدت انفجار احتمال افزایش تلفات این حمله زیاد است.

منابع پلیس گفتند این انفجار در نزدیکی بازار شهر صورت گرفت و باعث وارد شدن خساراتی به بسیاری از مغازه ها و خودروهای پارک شده در محل شد.

واحد مرکزی خبر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر