jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۱۲۲۵   ۱۸ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۰:۳۰

گروه ورزش:‌ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز گذشته، از هادی ساعی و مراد محمدی به عنوان مدال‌آوران المپیک 2008 پکن با اهدای هدایایی تقدیر کردند. رئیس مجلس در آغاز این مراسم، طی سخنانی اظهار کرد: امروز حضور 2 نفر از قهرمانان ملی کشور را در مجلس قدر می‌دانیم و از این که در المپیک، با همت بلند خود، باعث مسرت ملت ایران شدند، آنها را ستایش می‌کنیم.در این مراسم، به ساعی و محمدی ضمن اهدای لوح تقدیر، یک تابلو فرش نفیس نیز اهدا شد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر