jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۸۷۸۴۹   ۲۲ تير ۱۳۸۷  |  ۲۰:۰۹

اسماعیل هنیه، نخست‌وزیر منتخب مردم که از سوی دولت خودگردان فلسطینی برکنار شده است، روز شنبه تاکید کرد گروه‌های فلسطینی کاملا به شروط توافق آتش‌بس پایبند هستند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، هنیه در دیدار با اعضای هیأتی از موسسه بین‌المللی کارتر در عین حال تاکید کرد نقض مداوم آتش‌بس از سوی صهیونیست‌ها باید متوقف شود.

وی همچنین خاطرنشان ساخت وقت کشی‌های جنبش فتح و خودداری این جنبش از گفت‌وگو با رهبران حماس در غزه و دمشق، تحقق گفتگوی ملی را عقیم گذاشته است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر