jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۸۷۵۷۶   ۲۱ تير ۱۳۸۷  |  ۱۸:۰۰

اسپایک لی فیلمساز صاحبنام سیاه‌پوست هفته آینده موزیکال راک "بیگانه در گذر" استیو را در جریان دو اجرای این نمایش در بلاسکو تیه‌تر در برادوی فیلمبرداری می‌کند.آسوشیتدپرس اعلام کرد استیو کلاین تهیه‌کننده پروژه دو میلیون دلاری "بیگانه در گذر" روز چهارشنبه در یک نشست خبری از فیلمبرداری "بیگانه در گذر" در جریان دو اجرای عصر و غروب این نمایش موزیکال در روز 19 ژوئیه خبر داد.

این نمایش دو بار دیگر نیز و این بار بدون حضور تماشاگران فیلمبرداری می‌شود. لی که از علاقه‌مندان نمایش "بیگانه در گذر" است، درباره پروژه جدید خود گفت: موزیسین‌ها بزرگترین هنرمندان روی زمین هستند. کاری که ما انجام می‌دهیم واقعا یک عمل پیوندی است. ما یک نمایش را فیلم می‌کنیم.

سازنده فیلم‌های چون "کار درست را انجام بده"، "تب جنگل" و "مالکوم ایکس" افزود فیلم او لحظه‌های غیرمنتظره دارد، اما از ذکر جزئیات آن خودداری کرد. کلاین که در عین حال یکی از تهیه‌کنندگان نمایش‌های برادوی است، گفت هنوز درباره پخش "بیگانه در گذر" در قالب یک فیلم سینمایی یا پخش آن از شبکه‌های کابلی قراردادی امضاء نشده است.

نمایش موزیکال "بیگانه در حال گذر" روایتی نیمه زندگی‌نامه‌ای است و موسیقی آن را "استیو"، خواننده و ترانه‌سرای سیاه‌پوست با همکاری هایدی رودوالد نوشته است. این نمایش در کارگاه آموزشی موسسه ساندنس در یوتا شکل گرفت و اولین بار فوریه گذشته در برادوی به صحنه رفت و با استقبال منتقدان روبرو شد.

داستان درباره یک موزیسین جوان با بازی دانیل بریکر است که برای رسیدن به خودشناسی به اروپا می‌رود. "بیگانه در گذر" در هفت رشته از جمله بهترین نمایش موزیکال نامزد دریافت جوایز تونی بود و در نهایت جایزه بهترین کتاب یک موزیکال را از آن خود کرد.

این نمایش را آنی دورسن کارگردانی کرده است. لی 51 ساله فیلم جنگی "معجزه در سینت آنا" را آماده نمایش دارد که بر مبنای ماجرایی واقعی ساخته شده و درباره چهار سرباز سیاهپوست ارتش آمریکا در جنگ جهانی دوم است.

مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر