jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۶۸۵۱   ۱۹ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۳۴

بزرگترین و مجهزترین مرکز خبری و رسانه ای تاریخ بازیهای المپیک در شهر پکن افتتاح شد.این مرکز خبری واقع در نزدیکی ورزشگاه المپیک قرار دارد و در فاصله درست یک ماه تا آغاز بازیهای المپیک توسط "لیوشی" رئیس کمیته برگزار کننده این بازیها گشایش یافت.

این مرکز خبری به مساحت 62 هزار متر مربع در چهار طبقه طراحی شده است که پیش بینی می شود در طول بازیهای المپیک پذیرای بیش از 6 هزارخبرنگار وعکاس از سراسر دنیا باشد.

مرکزخبری بازی های المپیک پکن علاوه بر تعداد زیادی مکان جمع آوری اطلاعات و اتاق کنفرانس، شامل تعدادی رستوران، یک ورزشگاه، یک سالن ماساژ وحتی یک آرایشگاه است که خبرنگاران می توانند در آنجا موهای خود را با پرداخت تقریبا 50 یوآن (25/7 دلار) کوتاه کنند.

بیست ونهمین دوره بازیهای المپیک از 8 اوت تا 24 اوت در شهر پکن چین برگزارخواهد شد.

مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر