jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۸۶۸۰۴   ۱۸ تير ۱۳۸۷  |  ۱۹:۲۹

به خاطر پرونده رشوه خواری؛

اولمرت بار دیگر بازجویی می شود

پلیس رژیم اسرائیل امروز اعلام کرد که نخست وزیر این رژیم هفته جاری بار دیگر به خاطر پرونده فساد و رشوه خواری تحت بازجویی قرار می گیرد.

به گزارش مهر، «میکی روزنفلد» سخنگوی پلیس رژیم اسرائیل به خبرگزاری فرانسه گفت: بازپرسان مامور این پرونده برای سومین بار روز جمعه از ایهود اولمرت بازجویی خواهند کرد.

پلیس رژیم اسرائیل تاکنون دو نوبت از ایهود اولمرت بازجویی کرده است. «موریس تالنسکی» تاجر آمریکایی و شاهد اصلی پرونده رشوه خواری ایهود اولمرت تایید کرده است که اولمرت چندین بار در جریان مبارزات انتخاباتی در سال 1991 و 1992 از وی رشوه گرفته است.

موضوع وجود فساد در بین مقامهای رژیم صهیونیستی مطلب جدیدی نیست و اغلب مقامهای این رژیم هر کدام چندین مورد از فساد اخلاقی و مالی را در پرونده خود دارند و در آخرین نمونه از آنها سال گذشته رئیس رژیم صهیونیستی به دلیل فساد اخلاقی مجبور به کناره گیری از سمت خود شد.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر