jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۴۰۳   ۰۱ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۵

محل اختفای مردی که به شکارچی پیرزن های ثروتمند معروف است ، بعدازظهر روز گذشته در شیراز شناسایی و متهم دستگیر شد.به گزارش خبرنگار ما، در پی فرار حسن الف ، مردی که متهم است به بهانه بیماری

، اقدام به فرار کرده است ، با ارسال حکم قطعی زندان وی از سوی دادگستری یزد، ماموران با اطلاع از این که متهم قصد دارد کشور را ترک کند، قصد دستگیری او را داشتند که مشخص شد وی 2ساعت پس از حضور در بیمارستان ، از این محل عازم روستای دهنو در یزد شده است . با صدور دستور قضایی در این خصوص ، ماموران با عزیمت به روستای دهنو، قصد دستگیری متهم را داشتند، اما چند تن از بستگان وی با ممانعت از دستگیری متهم ، زمینه فرار او را با یک دستگاه خودروی بنز فراهم کردند. با پیگیری این پرونده توسط گروه ویژه اداره آگاهی و اطلاعات نیروی انتظامی ، بعدازظهر روز گذشته حسن الف در شیراز به محاصره ماموران درآمد و دستگیر شد. قرار است این متهم امروز (دوشنبه ) به تهران انتقال پیدا کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر