هفته بیست و سوم لیگ‌برتر

بازگشت پرسپولیس به صدر جدول

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری برابر مقاومت سپاسی شیراز در هفته بیست و سوم لیگ برتر و با توجه با شکست سپاهان در همدان مقابل پاس به صدرجدول رده بندی این مسابقات بازگشت.
کد خبر: ۱۶۲۳۳۷

به گزارش مهر، هفته بیست و سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور عصر امروز با شکست سپاهان برابر پاس همدان، پیروزی پرسپولیس در شیراز برابر مقاومت سپاسی و بازگشت شاگردان افشین قطبی به صدرجدول به پایان رسید.

در یکی از این دیدارها تیم های فوتبال مقاومت سپاسی شیراز و پرسپولیس در ورزشگاه حافظیه شیراز برابرهم به میدان رفتند که در پایان این دیدار تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با نتیجه 2 بر صفر از سد میزبان خود بگذرد.

در این دیدار که قضاوت آن برعهده محسن قهرمانی بود، علیرضا واحدی نیکبخت (39) و حسین بادامکی (49) گلهای تیم فوتبال پرسپولیس را به ثمر رساندند تا این تیم  با 40 امتیاز به صدر جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر بازگردد.

 «رضا خالقی فر» از تیم فوتبال مقاومت سپاسی شیراز و حسین کعبی، حسن رودباریان و پژمان نوری از تیم فوتبال پرسپولیس در این دیدار از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند. این نخستین شکست مقاومت در نیم فصل دوم بود. همچنین رودباریان در این دیدار بارها با واکنش های خود مانع از گلزنی بازیکنان حریف شد.

در دیگر بازی همزمان عصر امروز، تیم های پاس همدان و سپاهان اصفهان با قضاوت سعید بخشی زاده در ورزشگاه قدس همدان برابر هم به میدان رفتند که در پایان شاگردان وینکو بگوویچ موفق شدند با نتیجه 3 بر یک میهمان صدرنشین خود را شکست دهند.

در این دیدار امیل ابوجا (10) و (17) و محمد علوی (3) گلهای تیم فوتبال پاس همدان را به ثمر رساندند و محسن بنگر در دقیقه 41 برای تیم سپاهان گلزنی کرد. وریا غفوری و حنیف عمران زاده از تیم فوتبال پاس همدان و احسان حاج صفی از تیم فوتبال سپاهان اصفهان بازیکنان اخطاری این دیدار بودند.

در پایان دیدارهای عصر امروز تیم فوتبال پرسپولیس تهران با 40 امتیاز به صدرجدول بازگشت و تیم های سپاهان با 39 و صباباتری با 38 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. همچنین پاس همدان با 29 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت سایپا به رده نهم صعود کرد و مقاومت سپاسی هم با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل 2- به رده یازدهم سقوط کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها