رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان کشور گفت:

بسیج ادارات ؛ خدمت مطلوب به مردم

یزد- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: باید از ظرفیت بسیج به عنوان قوی ترین نهاد مردمی در مقابله با جرائم و آسیب های اجتماعی استفاده شود.
کد خبر: ۱۴۲۹۴۴۳

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، محمدحسین رحیمی زاده در نشست با فرماندهان بسیج ادارات ناحیه شهید الله داد یزد، اظهار داشت: در همه دنیا از ظرفیت نهادهای مردمی جهت پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی استفاده می کنند و این انتظار وجود دارد تا بسیج به عنوان قوی ترین و پر اهمیت ترین نهاد مردمی در کشور در زمینه پیشگیری از وقوع جرائم و آسیب ها در میدان عمل حاضر باشد.

وی تصریح کرد: در حوزه ادارات بسیج می تواند با دقت عمل در خصوص انجام صحیح و به موقع وظایف و همچنین پیشگیری از ترک فعل هایی که منجر به خسران جامعه می شود نقش اسای ایفا نماید.

این مقام قضایی با بیان اینکه بیشتر جرائم و تخلفات در حوزه ادارات ناشی از ناآگاهی و کم اطلاعی است، گفت: پایگاه های بسیج اداران با آسیب شناسی شرایط موجود با ارائه بسته های آموزشی و فرم های انذار و هشدار از شکل گیری برخی از مسائل پیشگیری نمایند.

وی بر تقویت نهاد خانواده با بهره گیری از شیوه های تبلیغی، ترویجی و آموزشی تأکید کرد و ابراز داشت: بسیج رسانه و بسیج هنرمندان باید نسبت به موضوعات مبتلابه جامعه اشراف داشته باشد و فعالیت خویش را در این زمینه برنامه ریزی نماید.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد، یا یادآوری سلحشوری و ایثار نیروهای بسیجی در عرصه دفاع مقدس، گفت: امروز نیز جنگ وجود دارد و تنها عرصه آن از جنگ سخت و نظامی به جنگ نرم و فرهنگی تبدیل شده است.

رحیمی زاده خاطرنشان کرد: ظرفیت بسیج یک ظرفیت بی بدیل و ارزشمند در عرصه های مختلف است که می توان با بهره گیری از آن در بسیار از امور برنامه ها را تسهیل و تسریع کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها