یزد- در مراسمی با حضور بیش از ۴۰۰۰ نفر از اهالی بخش مرکزی در مجاورت آرامگاه حویط بن هانی(شهدای فهرج) روستای کهن فهرج با محوریت محکومیت جنایات رژیم جعلی صهیونیستی، یادبود شهدای بخش مرکزی و افتتاح کانون خادمیاران رضوی این روستا برگزار شد.
کد خبر: ۱۴۲۸۶۸۵

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، در این نشست که با حضور آیت الله مدرسی امام جمعه این بخش بعنوان سخنران برگزار شد برنامه های فرهنگی متنوعی به اجرا درآمد.

محمد صادق ابوالقاسمی، بخشدار مرکزی یزد در حاشیه این مراسم ضمن اشاره به جنایت رژیم جعلی اسرائیل و همدردی با مردم مظلوم غزه بر حمایت خود از اجرای برنامه های فرهنگساز تاکید نمود.

آیت الله مدرسی، امام جمعه بخش مرکزی در سخنرانی خود با اشاره به تاریخ اتفاقات در فلسطین اشغالی، درنده خویی اسرائیل و کشتار زنان و کودکان را در این باریکه بشدت محکوم کرد.

گفتنی است این برنامه که با حضور بیش از ۴۰۰۰ نفر از اهالی بخش مرکزی برگزار شد با اجرای برنامه متنوعی چون سرود یکصد نفره کودکان، آئین پرچم متبرک حضرت امام رضا (ع)، سخنرانی، برنامه فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان و تجلیل از برترین های این بخش در رقابت های مختلف قرآنی و مذهبی همراه بود.

این برنامه با همت دهیاری و شورای اسلامی روستای فهرج  باهمکاری و پیگیری بخشدار مرکزی یزد، همدلی حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای بخش مرکزی و کانون خادمیاران رضوی برگزار گردید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها