فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام ۱۶ باند سازمان یافته جرائم و کشف ۲۰۰ تیر راکت جنگی برای اولین بار در استان در جریان اجرای طرح «رعد ۲» خبر داد.
کد خبر: ۱۴۱۰۱۳۳
تعداد بازدید : 62

به گزارش جام جم آنلاین، سردار دوستعلی جلیلیان امروز در نمایشگاه کشفیات دومین مرحله از طرح رعد استان سیستان و بلوچستان در سال جاری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این طرح با هدف تامین امنیت شهروندان با تلاش همکاران پرتلاش و ولایت‌مدار من در مجموعه فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان در هفته‌های اخیر به مرحله اجرا گذاشته شده است.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در قالب این طرح با اجرای عملیات‌های منسجم و برق‌آسا در اقصی نقاط استان، در مجموع 750 نفر از انواع متهمان دستگیر شدند که در میان این تعداد 16 باند سازمان یافته جرائم اعم از سارقین مسلح، اشرار و مخلان نظم و امنیت عمومی وجود داشته که توسط همکاران ما متلاشی شده است.

وی گفت: تعداد 82 قبضه انواع سلاح غیرمجاز جنگی در این طرح کشف و ضبط شد و 200 راکت آرپی‌جی جنگی برای اولین بار در استان پیرو رصد و اقدامات فنی و اطلاعاتی همکاران ما در پلیس اطلاعات استان کشف و ضبط شده است.

سردار جلیلیان بیان کرد: بیش از یک تن انواع مواد مخدر در جریان اجرای طرح «رعد 2» در استان کشف شده و در این رابطه 60 نفر از قاچاقچیان خرد و کلان در سطح استان دستگیر شده‌اند؛ همچنین بیش از 500 معتاد متجاهر در قالب این طرح در سطح استان جمع‌آوری شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ارزش ریالی همه اموال مسروقه کشف شده در جریان اجرای این طرح بیش از 32 میلیارد تومان بوده، گفت: اجرای طرح‌های ضربتی، فوریتی و عملیاتی ما در سطح استان تداوم خواهد داشت و برنامه داریم در هر ماه حداقل دو طرح ویژه در راستای برقراری نظم، امنیت و آرامش مردم استان اجرا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در کنار اقدامات سلبی و انتظامی که انجام می‌دهیم، انجام اقدامات ایجابی هم در دستور کار است و تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا احساس امنیت را در جای جای استان سیستان و بلوچستان حاکم کنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها