مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خبرداد؛

باز نشستگی مددجویان با سابقه 10 ساله بیمه تامین اجتماعی

با حضور آیت الله صفایی بوشهری انجام شد؛

بازدید از روستای راهدار

آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با حضور در روستای راهدار از توابع شهرستان دشتستان استان بوشهر ضمن بازدید، با مردم این روستا دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت
کد خبر: ۱۳۹۰۳۱۶

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر،آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با حضور در روستای راهدار از توابع شهرستان دشتستان استان بوشهر ضمن بازدید، با مردم این روستا دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

در ابتدای این بازدید طی جلسه ای که با حضور آیت الله صفایی بوشهری، مدیرکل کمیته امداد استان، فرماندار دشتستان، دهیار و اعضای شورای اسلامی و جمعی از معتمدین در حسینیه پنج تن آل عبا این روستا برگزار شد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ضمن بررسی مسائل و مشکلات، دستوراتی در جهت رفع این مشکلات و موانع به مسئولان مربوطه ارائه نمود.
سپس نماز مغرب و عشاء به امامت آیت الله صفایی بوشهری با حضور اهالی روستا در مسجد 12 معصوم برگزار شد و بعد از سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، مردم روستا به صورت چهره به چهره و از نزدیک مسائل و مشکلات خود از جمله اشتغال، وضعیت محیط زیست و رفع آلایندگی، مسئولیت های اجتماعی کارخانه های واقع در روستا، فضای سبز، رسیدگی به مستمندان روستا، وضعیت جاده و ... را با آیت الله صفایی بوشهری در میان گذاشتند.
آیت الله صفایی بوشهری در این دیدار با تأکید بر حضور مسئولین در جمع مردم، اظهار کرد: مردم داری و خدمت به مردم عبادت است و همین نشست های ساده مسئولین با مردم و تعامل، بسیاری از مشکلات را حل می کند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: روستای راهدار سابقه کهنی دارد و وجود خانواده های مستمند در این روستا، زیبنده شما و شهرستان دشتستان نیست.
وی ادامه داد: طی جلسه ای با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)، قرار بر این شد که این کمیته در زمینه های مختلف از جمله تعمیر منازل مددجویان و مستمندان روستا، تأمین جهیزیه مددجویان، تأمین یخچال، فرش و ارزاق از جمله مرغ برای مددجویان و مستمندان روستا و ... به مستمندان این روستا رسیدگی و خدمات ارائه دهد.

بازدید از روستای راهدار

بازدید از روستای راهدار

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها