قیمت مرغ گرم بسته‌ بندی کیسه‌ای امروز یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ به ۵۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید.
کد خبر: ۱۳۷۶۳۸۲

قیمت مرغ چند؟ قیمت مرغ نوسان دارد. جدول قیمت مرغ. قیمت مرغ در ایام ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‌تاسوعا و عاشورا تغییری نداشت. آخرین خبر درخصوص قیمت مرغ را در ادامه بخوانید.


به گزارش جام جم آنلاین از مهر، بر اساس گزارش میدانی، قیمت مرغ کامل تازه، بسته‌بندی کیسه‌ای (پوشش کیسه نایلونی) امروز یکشنبه ۲۳ مردادماه ۱۴۰۱ در بازار تهران به ۵۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید.

عنوان قیمت به تومان
مرغ کامل تازه، بسته‌بندی کیسه‌ای (پوشش کیسه نایلونی) ۵۴,۹۰۰
ران مرغ بدون پوست ۷۹,۹۰۰
کتف مرغ ۴۴,۰۰۰
ران مرغ با پوست ۵۶,۹۰۰
مغز ران مرغ ۸۸,۰۰۰
ساق مرغ ۹۲,۰۲۰
سینه مرغ ۱۰۳,۱۴۰
سینه مرغ بدون استخوان با کتف ۹۶,۱۲۰
فیله مرغ ۱۰۸,۸۰۰۰

قیمت مرغ گرم امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

قیمت مرغ گرم امروز شنبه (۲۲ مرداد ۱۴۰۱) نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد. هر کیلو مرغ کامل تازه چقدر است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت مرغ گرم در ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ به شرح زیر است (قیمت‌ها به تومان از سایت تحلیل بازار):

ران مرغ بدون پوست بدون دنبالچه چربی سر ساق

۷۳,۵۰۰

مغز ران بدون پوست بدون استخوان

۶۹,۵۰۰

ساق مرغ بدون پوست و سر ساق

۷۴,۰۰۰

سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن، بال

۷۸,۴۰۰

سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن، بال، بازو

۷۶,۵۰۰

ران و سینه بدون پوست بدون دنبالچه شش گردن بال

۷۰,۰۰۰

بال کبابی ساده – بدون نوک بال

۵۷,۰۰۰

بازوی کبابی ساده

۴۴,۵۰۰

مخلوط بال و بازو کبابی ساده

۵۱,۰۰۰

فیله مرغ

۹۹,۷۰۰

گردن مرغ بدون پوست

۲۰,۰۰۰

شنیتسل بدون آرد

۹۱,۲۰۰

جوجه چینی

جوجه کباب بی‌استخوان و بدون بازو ساده

۹۱,۲۰۰

جوجه کباب بااستخوان ساده

پا چینی ۱۰ عددی مرغ

مرغ کنتاکی

دل مرغ پاک کرده

۱۷,۰۰۰

جگر مرغ

۱۳,۰۰۰

سنگدان مرغ

۱۸,۰۰۰

پای مرغ

۷,۰۰۰

بلدرچین منجمد بسته ۱۰۰۰گرمی

۷۸,۰۰۰

بلدرچین منجمد بسته ۵۰۰گرمی

۶۲,۰۰۰

بلدرچین کامل تازه (بسته ۱۰۰۰گرمی)

۸۹,۰۰۰

مرغ کامل منجمد، بسته‌بندی کیسه‌ای (پوشش کیسه نایلونی)

مرغ کامل تازه، بسته‌بندی کیسه‌ای (پوشش کیسه نایلونی)

۵۵,۵۰۰

مرغ کامل تازه پاک شده، بسته‌بندی بشقابی

تخم‌مرغ بسته‌بندی ۱۵ عددی بسته‌بندی شانه‌های خمیری شرینگ

تخم‌مرغ بسته ۲۰ عددی بسته‌بندی شانه‌های خمیری شرینگ

تخم‌مرغ بسته ۱۲ عددی بسته‌بندی شانه‌های خمیری شرینگ

تخم‌مرغ بسته ۹ عددی بسته‌بندی شانه‌های خمیری شرینگ

تخم‌مرغ بسته ۶ عددی بسته‌بندی شانه‌های خمیری شرینگ

رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام از کاهش ۴۳درصدی جوجه‌ریزی در مرغداری‌های استان طی سال جاری خبر داد.

آذرنوش عموزاده اظهار کرد: در ایلام سالانه ۵۰هزار تن گوشت مرغ یعنی حدود سه برابر نیاز استان تولید وجود دارد.

عموزاده گفت: در سال جاری میزان جوجه‌ریزی در مرغداری‌های استان کاهش ۴۳درصدی داشته است که با همین میزان جوجه‌ریزی نیاز استان برطرف می‌شود. یعنی در حال حاضر از نظر کمبود مرغ در استان مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: عواملی باعث شده که میزان جوجه‌ریزی در استان کاهش پیدا کند. از جمله افزایش گرما که هر ساله در تیر، مرداد و شهریور ماه تا حدودی نسبت به سایر ماه‌های سال کاهش جوجه‌ریزی وجود دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام ادامه داد: از دیگر عوامل کاهش جوجه‌ریزی سر به سربودن قیمت مرغ نسبت به هزینه تمام شده است. یعنی هم اکنون قیمت مرغ نسبت به هزینه تمام شده تا حدودی نزدیک به هم هستند و این موضوع باعث شده که مرغداران تمایل کمتری به جوجه‌ریزی داشته باشند.

آذرنوش عموزاده تصریح کرد: تعدادی از مرغداران نیز که سرمایه در گردش نتوانستند دریافت کنند به صورت مستاجر در مرغداری‌ها در حال فعالیت هستند که پیگیر حل این مرغداری‌ها نیز هستیم.

عموزاده عنوان کرد: تا به امروز ۱۵۸میلیارد تومان به دامداران و مرغداران استان تسهیلات سرمایه در گردش پرداخت شده که ۹۹ واحد مرغداری تا به امروز از تسهیلات بهره‌مند شده‌اند.

وی اضافه کرد: حدود ۸۶میلیارد تومان خرید تضمینی مرغ از مرغداری‌های استان انجام شده است.

رئیس جهاد کشاورزی ایلام بیان کرد: همچنین از روز شنبه تمامی مرغ تولیدی مرغداران را به قیمت هر کیلو ۵۸ هزار تومان از طریق شرکت پشتیبانی دام خریداری می‌کنیم که از این طریق بتوانیم بازار را تنظیم کنیم.

آذرنوش عموزاده گفت: موضوع دیگر نیز صدور مجوز صادرات مرغ به کشور عراق است که این مهم محقق شده است.

قیمت مرغ در ایام ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‌تاسوعا و عاشورا

دنیای‌اقتصاد : با فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، میزان مصرف برخی کالاها مثل مرغ افزایش پیدا می‌کند، به‌همین‌دلیل رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران در مورد وضعیت قیمتی این خوراکی توضیح داده است.

مهدی یوسف‌خانی در این‌خصوص گفت: «با توجه به شرایط مساعد عرضه، قیمت مرغ در ایام ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‌تاسوعا و عاشورا نوسانی ندارد. با توجه به مازاد عرضه و کاهش تقاضا، قیمت هر کیلو مرغ طی روزهای اخیر یک‌هزار تا یک‌هزار و ۵۰۰‌تومان کاهش یافته است.‌»

وی در ادامه با اعلام قیمت فروش فعلی مرغ گفت: «هم‌اکنون هر کیلو مرغ با قیمت ۱۱‌هزار‌تومان کمتر از نرخ مصوب عرضه می‌شود که قیمت کنونی هر کیلو مرغ زنده ۳۲‌هزار‌تومان، مرغ گرم در عمده‌فروشی ۴۲‌هزار و خرده‌فروشی ۴۹‌هزار‌تومان است. قیمت هر کیلو ران‌مرغ نیز ۴۰‌هزار‌تومان، سینه‌مرغ ۱۰۰‌هزار و فیله‌مرغ ۱۱۶هزار ‌تومان است.‌»

قیمت جدید گوشت مرغ اعلام شد

قیمت کنونی هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۳۸‌هزار‌تومان و مرغ گرم در خرده‌فروشی‌ها ۵۹‌هزار و ۸۰۰‌تومان است. گزارش‌ها نشان می‌دهد که قیمت مرغ گرم بسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندی کیسه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای در حال‌حاضر در بازار تهران نسبت به روزهای گذشته تغییرزیادی نداشته و هر کیلو ۵۱‌هزار و ۵۰۰‌تومان عرضه می‌شود.

قیمت مرغ در بازار چند؟ | قیمت مرغ ۲۳ مرداد

همچنین ران مرغ با پوست به قیمت ۵۰‌هزار و ۵۰۰‌تومان و فیله مرغ ۱۱۵‌هزار‌تومان است. کتف مرغ ۵۳‌هزار و پانصد، ران مرغ با پوست ۵۰‌هزار و پانصد، مغز ران مرغ ۷۵‌هزار، ساق مرغ ۸۹‌هزار، سینه مرغ ۱۱۱‌هزار، سینه مرغ بدون استخوان با کتف ۹۶‌هزار و همچنین قیمت فروش هر کیلو فیله مرغ نیز ۱۱۵‌هزار‌تومان است. در این میان، رئیس اتحادیه پرنده و ماهی می‌گوید: «هم‌اکنون مرغ در بازار به قیمت مصوب رسیده و فروش با نرخ‌های بالاتر تخلف است.‌»

مهدی یوسف‌خانی در این‌خصوص می‌گوید: «قیمت کنونی هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۳۸‌هزار‌تومان و مرغ گرم در خرده‌فروشی‌ها ۵۹‌هزار و ۸۰۰‌تومان است.‌»

وی قیمت هر کیلو ران مرغ با کمر را ۵۰‌هزار ‌تومان، ران مرغ بدون کمر ۵۹‌هزار و ۸۰۰‌تومان، سینه بی‌استخوان ۱۱۰‌هزار و فیله مرغ را ۱۲۰‌هزار‌تومان اعلام می‌کند ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و می‌گوید: «با وجود افزایش هزینه‌های تولید مرغداران‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خواستار اصلاح نرخ مرغ هستند که به سبب نبود تقاضا و کشش بازار بعید است که ستاد تنظیم‌بازار قیمت مرغ را افزایش دهد.‌»

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی ادامه داد: «روزانه حدود ۱۶۰۰ تن مرغ در تهران عرضه می‌شود، درحالی که قبل از آزادسازی نرخ میزان عرضه به ۲‌هزار تن در روز هم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌رسید.‌»

از سوی دیگر محمدرضا صدیق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پور، دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یک‌روزه کشور نیز با اشاره به کاهش ۳۰ تا ۴۰‌درصدی تقاضا برای خرید جوجه یک‌روزه، می‌گوید: «تولید باید مدیریت شود و اگر همین روند ادامه داشته باشد، تولید به دلیل کاهش تقاضا دست تولیدکنندگان خواهد ماند. قیمت تمام‌شده مرغ برای تولیدکنندگان کیلویی ۴۸‌هزار‌تومان تمام می‌شود و این در حالی است که خریدار با نرخ کیلویی ۳۵‌هزار‌ تومان وجود ندارد.‌»

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها