نوید انصاری گیلانی دارای معلولیت جسمی حرکتی شدید است و در یک رکوردشکنی خاص امروز توانست با استفاده از ولیچر خود یک خودروی سمند را تا ۱۲ متر و ۲۳ سانتی متر جابجا کند.
کد خبر: ۱۳۷۳۶۴۴
تعداد بازدید : 35

به گزارش جام جم آنلاین، نوید انصاری گیلانی دارای معلولیت جسمی حرکتی شدید است که از ۲۳ سالگی دچار بیماری ام اس شده است، او پیش از معلولیت ورزشکار بوده و حالا همان مسیر را ادامه می‌دهد.

انصاری رکوردهای جالب و خاصی از خود بر جای گذاشته است، او در مهرماه سال گذشته توانست حدود ۶۹۳ پله برج میلاد را با شعار «ام اس» طی کند و از آسمان خراش تهران بالا رود.

پس از این رکوردزنی این ورزشکار توانست با ولیچر مسیر میدان انقلاب تهران تا حرم حضرت امام خمینی(ره) را طی کند و به عشق امام خمینی(ره) به آن حرم شریف برسد.

نوید حالا در یک رکوردشکنی خاص امروز توانست با نظارت کمیته ثبت رکوردهای ورزشی با استفاده از ولیچر خود یک خودروی سمند را تا ۱۲ متر و ۲۳ سانتی متر جابجا کند، حرکتی که تاکنون درنوع خود خاص بوده است.

ببینید | رکوردزنی خاص یک توان‌یاب

این جوان تهرانی در این باره به فارس گفت: امروز به دلیل برخی مشکلات نتوانستم به درستی خودرو را جابجا کنم؛ این در حالی است که توانستم در تمرین‌هایم حدود ۵۰ متر این خودرو را جابجا کنم.

وی درباره هدف از این اقدام، توضیح داد: هدف روحیه دادن به افراد دارای معلولیت،کم توان و ناتوان است، مضاف بر آن دختری دارم که به عشق او و آینده او این حرکت‌ها را می‌کنم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها