jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۴۳۸۸۳   ۰۲ آبان ۱۴۰۰  |  ۱۹:۵۱

سخنگوی جنبش حماس:

اسیران خط قرمز ما هستند

سخنگوی جنبش حماس اعلام کرد اسیران فلسطینی با تهدید واقعی روبرو هستند و در وضعیت خطرناکی قرار دارند و نیاز به حمایت و پشتیبانی واقعی دارند.

به گزارش جام جم آنلاین، عبد اللطیف القانوع، سخنگوی جنبش حماس به المیادین اعلام کرد: اشغالگران همچنان از انجام وظایف خود در قبال اسیران فلسطینی سربازمی زنند.

وی افزود: اسیران فلسطینی با تهدید واقعی روبرو هستند و در وضعیت خطرناکی قرار دارند و نیاز به حمایت و پشتیبانی واقعی دارند.

القانوع گفت: نبرد اسیران نبرد ملی است و مردم ما آنها را تنها نخواهند گذاشت. اسیران در برابر اشغالگران متحد هستند و ملت ما هرگز آنها را تنها نخواهند گذاشت.

سخنگوی جنبش حماس بر ضرورت تحرک گسترده مردمی تاکید کرد.

وی از نهادهای حقوق بشری و بین المللی خواست که به مسئولیت خود در حمایت از اسیران فلسطینی عمل کنند.

القانوع گفت: اسیران خط قرمز ما هستند و مقاومت توجه ویژه ای به آنها دارد. حماس با دیگر گروهها موضوع اسیران را دنبال می کند و اشغالگران مسئول جان اسیران هستند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها