jamejamonline
ورزشی کشتی و وزنه برداری کد خبر: ۱۳۴۰۷۰۱   ۱۱ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۴۸

نمایندگان اوزان ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد ایران نیز راهی مرحله یک چهارم نهایی قهزمانی جهان شدند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا ، در ادامه رقابت‌های روز دوم کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۱ در اسلو پایتخت نروژ، امیرمحمد یزدانی در ۶۵ و محمد نخودی در وزن ۷۹ کیلوگرم نیز با شکست رقبایشان راهی یک چهارم نهایی شدند تا هر ۴ کشتی‌گیر ایران در روز دوم این رقابت ها یک گام تا مرحله نیمه نهایی فاصله داشته باشند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی در دور نخست مقابل  گابریل جاناتچ از اتریش در همان تایم نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید. وی در دومین مبارزه و در مرحله یک هشتم نهایی نیز مقابل سباستین ریورا از پورتریکو ۱۳ بر ۳ به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. وی برای رسیدن به نیمه نهایی باید از سد بینکوفسکی از لهستان بگذرد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی در مبارزه نخست به مصاف کانوا از ایتالیا رفت و در همان تایم نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر به برتری رسید. وی در یک هشتم نهایی نیز مقابل آرمان آواگایان از ارمنستان با نتیجه ۸ بر ۴ به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف سیف الدین آلکما از فرانسه می رود.

پیش از این در وزن ۵۷ کیلوگرم، علیرضا سرلک پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف جوزپه ویلارو از اکوادور رفت و در یک مبارزه آسان در همان تایم نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر به برتری رسید. سرلک در دور سوم و مرحله یک چهارم نهایی به مصاف آرین سیوترین از بلاروس می‌رود. این کشتی‌گیر بلاروسی پیش از این موفق به شکست بخبایار اردنبات دارنده ۲ مدال برنز جهان از مغولستان شد.

همچنین در وزن ۹۲ کیلوگرم کامران قاسم پور پس از استراحت در دور اول، مقابل آندریل ولاوسف از اوکراین به روی تشک رفت و با کسب برتری ۷ بر صفر راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. قاسم پور در مرحله بعد به مصاف ایراکلی متسیتوری از گرجستان می رود.

جی دن کاکس آمریکایی نیز در گروه قاسم پور حضور دارد و در صورت شکست حریفان خود در یک چهارم نهایی، در مرحله ما قبل فینال به مصاف هم می روند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها