jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۳۲۵۲۱   ۲۶ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۰:۳۳

سرمربی پدیده دست به افشاگری درخصوص مدیریت باشگاه زد.

به گزارش جام جم آنلاین؛ پدیده یا شهرخودرو فصل بیستم را با حواش عجیب و غریب و اتفاقات مدیریتی پرشمار پشت سرگذاشت. حالا مهدی رحمتی سرمربی این تیم با انتشار استوری مطالبی را از تیم مدیریت جدید باشگاه برملا کرد. او نوشت:

بعد از آخرین بازی پدیده در مشهد یعنی 17 روز پیش و ظرف روزهای گذشته در مصاحبه های خودم بارها تاکید کردم که شان و جایگاه فوتبال مشهد و مردم عزیزآن جنگیدن برای بقا و حتی ماندن در وسط جدول لیگ برتر نیست. با اینهمه بخش خصوصی، نیمه دولتی فعال و مقتدر در مشهد و استان نباید این تیم مشکلات مالی و بدهی از 5 سال قبل داشته باشد. حتی اشاره کردم برای تقویت تیم موافق فروش هیچ بازیکنی نیستم و باید با جذب 6،7 بازیکن خوب تیم را تقویت و برای سهمیه آسیایی بجنگیم. متاسفانه در این مدت نه تنها اتفاق مثبتی برای تیم رخ نداده بلکه امروز بعضی از آقایان تیم مدیریتی جدید به جای حل مشکلات مالی و تسویه با بازیکنان و کادر علیرغم اتمام لیگ ، در یکی از هتل های تهران با برگزاری جلسات به دنبال فروش بازیکنان ستاره و موفق تیم بوده و حتی با پذیرش دریافت چک مدت دار به دنبال حراج کردن سرمایه های تیم هستند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها