jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۶۳۱   ۰۴ مرداد ۱۴۰۰  |  ۲۰:۰۰

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خبر داد

کشف بیش از ۱۶۰ کیلو تریاک و حشیش در پایتخت

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف ۱۶۱ کیلو تریاک و حشیش در غرب پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در حاشیه دستگیری قاچاقچی مواد مخدر گفت: در راستای مبارزه با سواداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اقدام اطلاعاتی و همکاران ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران از دپو و پنهان کردن مقادیر فراوانی مواد افیونی در غرب تهران مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس با رصد دقیق اطلاعاتی، مخفیگاه متهم را در غرب تهران شناسایی و در یک عملیات مشترک متهم را در مخفیگاهش دستگیر و مخفیگاه وی را مورد بازرسی قرار دادند که در بازرسی انجام شده ۵۵کیلو و ۵۵۰گرم حشیش و ۱۰۴کیلو و۷۰۰گرم تریاک کشف و ضبط شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه قاچاقچی این مواد نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، گفت: این فرد تحت بازجویی قرار گرفته و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها