تدارک شبکه سه برای پوشش مسابقات المپیک

اعزام جواد خیابانی به توکیو

شبکه های سه و ورزش سیما همزمان با آغاز المپییک توکیو ویژه برنامه‌هایی با عنوان «المپیک ۲۰۲۰» را به روی آنتن می برند. اجرای ویژه برنامه شبکه سه به پیمان یوسفی واگذار شده و جواد خیابانی نیز برای اجرای برنامه از محل برگزاری رقابت ها به توکیو اعزام می شود.
کد خبر: ۱۳۲۶۵۷۱
به گزارش جام جم آنلاین به نقل ایسنا، «المپیک ۲۰۲۰» شامل بخش‌های مختلف از جمله مستندهای موضوعی، گزارش‌های تصویری از اردوی تیم‌ها و ورزشکاران اعزامی کشورمان به المپیک و همچنین حاشیه‌های مرتبط با کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران، قسمت‌های موشن گرافیک مربوط به ورزش ایران، استفاده از گرافیک متفاوت در برنامه به همراه مهمانان متعدد به فراخور موضوع هر برنامه که به تهیه‌کنندگی بهزاد کاویانی در طول زمان برگزاری این رویداد بزرگ روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

همچنین یک گروه از عوامل سازمان صدا و سیما به توکیوی ژاپن اعزام شده‌اند تا با دایر کردن دفتر IRIB در مرکز رادیو تلویزیونی این مسابقات در IBC و ارسال تصاویر و اجرای برنامه‌های مرتبط و گزارش‌ها المپیک را به تصویر بکشند.

برای اجرای این برنامه تلفیقی از مجریان باتجربه و جوان شبکه سه سیما در نظر گرفته شده‌اند. از جمله پیمان یوسفی، بهزاد کاویانی، سیدمصطفی حسینی، بهنام مهدیزاده در تهران و جواد خیابانی، شهاب قاسمی در توکیو.
 
همچنین گزارشگران اختصاصی رشته‌های مختلف مسابقات را برای بینندگان گزارش خواهند کرد. ضمن اینکه گزارش مسابقات کشتی آزاد و فرنگی را هادی عامل گزارشگر شناخته شده کشتی کشورمان مستقیما از سالن محل برگزاری مسابقه در توکیو انجام خواهد داد.

پخش برنامه المپیک ۲۰۲۰ همزمان با شروع این مسابقات روزانه از حدود ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه صبح به وقت تهران تمامی مسابقات ورزشکاران و تیم های اعزامی کشورمان به طور کامل زنده پخش خواهد شد و این روند تا پایان رقابت‌های روز یعنی تا حدود ساعت ۱۷ ادامه می‌یابد. همچنین در ساعات انتهایی شب حدود ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه یک برنامه حدود ۱۰۰ دقیقه‌ای با بخش‌های مختلف شامل آیتم های تولیدی، گزارش های مختلف و مرتبط، های لایت روزانه، همراه با حضور مهمانان و کارشناسان مختلف پخش خواهد شد. ضمن اینکه هر شب و به طور مستمر در این برنامه ارتباط مستقیم تصویری با دفتر توکیو برقرار شده و آخرین گزارش‌ها و تصاویر رقابت توسط گروه اعزامی به المپیک پخش خواهد شد.

برنامه «المپیک ۲۰۲۰» توسط پیمان قانع طراحی و اجرا می‌شود. این دکور در استودیو ۱۱ سازمان صدا و سیما و با بهره گیری از فناوری های روز روی آنتن می رود.

همچنین در این برنامه موسیقی‌های اختصاصی هنرمندانی همچون حجت اشرف زاده که منحصرا برای استفاده در المپیک ۲۰۲۰ تولید و اجرا کرده‌اند، پخش خواهد شد.

اولین قسمت این برنامه روز جمعه (اول مردادماه) همزمان با آغاز المپیک و مراسم افتتاحیه از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها