jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۳۲۰۱۷۷   ۲۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۰:۴۵

رئیس اینستاگرام توضیح داد که الگوریتم‌های نمایش پست و آی جی تی وی چطور تعیین می‌کنند که شما چه چیزی را ببینید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آدام ماسری رئیس اینستاگرام، در مورد چگونگی تصمیم گیری یک شبکه اجتماعی درباره آنچه در یک پست جدید منتشر شده، توضیحاتی را ارائه داد. به نظر می‌رسد که این توضیح حداقل تا حدی برای مقابله با شایعاتی ارائه شده است که می‌گوید اینستاگرام برخی از پست‌ها را به عمد پنهان می‌کند یا آن‌ها رد می‌کند، که اینستاگرام می‌گوید این مورد "دقیقا" درست نیست.

البته پاسخ کوتاه به نحوه کار اینستاگرام، این است که پیچیده است. به گفته ماسری، اینستاگرام از هزاران سیگنال برای تعیین آنچه در محتوای خود می‌بینید استفاده می‌کند و فقط یک الگوریتم وجود ندارد که تصمیم بگیرد چه چیزی برای شما نمایش داده شود.

رئیس اینستاگرام اظهار داشت: البته این شرکت همچنین متعهد به توضیح بهتر دلیل پایین آمدن محتوا و نحوه ارسال سرویس است. یکی از افشاگری‌های شگفت آور این است که بیشتر فالوور‌های اینستاگرام، به هر حال پست‌های شما را نمی‌بینند، زیرا بیشتر افراد، به کمتر از نیمی از پست‌های جدید خود نگاه می‌کنند.

شناخت الگوریتم اینستاگرام

این نکته خوب است که نحوه کارکرد اینستاگرام و تأثیر آن بر تجربیاتی که مردم در سراسر برنامه دارند، بیشتر روشن شود. ماسری توضیح داد که اینستاگرام از الگوریتم‌ها، طبقه بندی‌ها و فرآیند‌های متنوعی استفاده می‌کند که هرکدام هدف خاص خود را دارند، تا تعیین کند چه چیزی را به شما نشان دهد. وی سپس معیار‌های استفاده شده توسط اینستاگرام را برای نمایش خبرمایه توضیح داد. در اینجا مهمترین سیگنال‌ها تقریباً به ترتیب اهمیت را می‌بینید.
اطلاعات مربوط به پست (Information about the post)
اطلاعات مربوط به شخصی که پست کرده است (Information about the person who posted)
فعالیت شما (Your activity)
سابقه تعامل شما با کسی (Your history of interacting with someone)
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر