jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۱۳۱۹۹۹۰   ۲۰ خرداد ۱۴۰۰  |  ۲۱:۳۶

اگر علاقه مند به تست های روانشناسی هستید مطلب زیر را از دست ندهید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در این مطلب تستی را به شما معرفی خواهیم کرد که نشان می‌دهد شما چه شخصیتی از خودتان را به دیگران نشان داده اید و دیگران درباره شما چگونه فکر می‌کنند. شما یک شخصیت تاثیر گذار و محبوب هستید و یا منزوی و دورافتاده از دیگران؟

این تست میزان تاثیرگذاری شما بر روی دیگران و نشان‌هایی از شخصیت تان را بررسی می‌کند که ناخودآگاه شما آن‌ها را انتخاب کرده است تا به دیگران نشان بدهید و تصویری خاص از شما در نظر دیگران بسازد. اما این تصویر درباره شما چگونه است؟

تست زیر را مطالعه کرده و به هر یک از سوالات زیر یکی از این ۳ پاسخ را بدهید و امتیاز مقابل هر پاسخ را جمع کنید تا امتیاز نهایی بدست بیاید. در نهایت در مطلبی که فردا منتشر خواهد شد نتیجه آزمون خود را مطالعه کنید.

الف) همیشه - یک امتیاز
ب) معمولا - دو امتیاز
ج) به ندرت - سه امتیاز

سوالات زیر را به دقت مطالعه کنید.
۱. افردی که هر از گاهی من را می‌بینند مسائلی از قبیل اینکه من کجا زندگی می‌کنم یا علاقه مندی هایم را چیست را فراموش می‌کنند.
۲. مردم مرا به خاطر علایق، باورا و طرز لباس پوشیدنم مسخره می‌کنند.
۳. هیچکس نمی‌تواند مرا به خوبی تعریف کند.
۴. کارمندان شرکت ها، فروشگاه‌ها و منشی‌ها به من چندان توجه نمی‌کنند و معمولا من را بسیار منتظر می‌گذارند تا به کارهایم رسیدگی کنند یا به سوالم پاسخ دهند.
۵. در جمع‌های مختلف با اینکه خودم را معرفی کرده ام، حاضران نامم را فرموش می‌کنند، اما نام دیگر افراد حاضر در جمع را به یاد دارند.
۶. در گروه‌های مختلف کسی نظر من را نمی‌پرسد.
۷. مردم معمولا میان صحبت هایم می‌پرند و طوری رفتار می‌کنند که گویا صحبت‌های آن‌ها مهم‌تر از صحبت‌های من است.
۸. در مکان‌های عمومی همراهانم مدام مسائل مختلف را به من گوشزد می‌کنند مثلا می‌گویند آرم‌تر صحب کن، در را ببند و یا اینطور غذا نخور.
۹. مردم گاهی اوقات صحبت هایشان را برای من ساده‌تر می‌کنند گویی که احساس می‌کنند من متوجه منظور آن‌ها نمی‌شوم.
۱۰. مردم من را بخاطر مطرح کردن موضوعات در مکان و زمان نامناسب سرزنش می‌کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر