تولد زودهنگام و عوارض آن روی نوزاد
نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد؛

تولد زودهنگام و عوارض آن روی نوزاد

اگر علاقه مند به تست های روانشناسی هستید مطلب زیر را از دست ندهید.
کد خبر: ۱۳۱۹۹۹۰
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در این مطلب تستی را به شما معرفی خواهیم کرد که نشان می‌دهد شما چه شخصیتی از خودتان را به دیگران نشان داده اید و دیگران درباره شما چگونه فکر می‌کنند. شما یک شخصیت تاثیر گذار و محبوب هستید و یا منزوی و دورافتاده از دیگران؟

این تست میزان تاثیرگذاری شما بر روی دیگران و نشان‌هایی از شخصیت تان را بررسی می‌کند که ناخودآگاه شما آن‌ها را انتخاب کرده است تا به دیگران نشان بدهید و تصویری خاص از شما در نظر دیگران بسازد. اما این تصویر درباره شما چگونه است؟

تست زیر را مطالعه کرده و به هر یک از سوالات زیر یکی از این ۳ پاسخ را بدهید و امتیاز مقابل هر پاسخ را جمع کنید تا امتیاز نهایی بدست بیاید. در نهایت در مطلبی که فردا منتشر خواهد شد نتیجه آزمون خود را مطالعه کنید.

الف) همیشه - یک امتیاز
ب) معمولا - دو امتیاز
ج) به ندرت - سه امتیاز

سوالات زیر را به دقت مطالعه کنید.
۱. افردی که هر از گاهی من را می‌بینند مسائلی از قبیل اینکه من کجا زندگی می‌کنم یا علاقه مندی هایم را چیست را فراموش می‌کنند.
۲. مردم مرا به خاطر علایق، باورا و طرز لباس پوشیدنم مسخره می‌کنند.
۳. هیچکس نمی‌تواند مرا به خوبی تعریف کند.
۴. کارمندان شرکت ها، فروشگاه‌ها و منشی‌ها به من چندان توجه نمی‌کنند و معمولا من را بسیار منتظر می‌گذارند تا به کارهایم رسیدگی کنند یا به سوالم پاسخ دهند.
۵. در جمع‌های مختلف با اینکه خودم را معرفی کرده ام، حاضران نامم را فرموش می‌کنند، اما نام دیگر افراد حاضر در جمع را به یاد دارند.
۶. در گروه‌های مختلف کسی نظر من را نمی‌پرسد.
۷. مردم معمولا میان صحبت هایم می‌پرند و طوری رفتار می‌کنند که گویا صحبت‌های آن‌ها مهم‌تر از صحبت‌های من است.
۸. در مکان‌های عمومی همراهانم مدام مسائل مختلف را به من گوشزد می‌کنند مثلا می‌گویند آرم‌تر صحب کن، در را ببند و یا اینطور غذا نخور.
۹. مردم گاهی اوقات صحبت هایشان را برای من ساده‌تر می‌کنند گویی که احساس می‌کنند من متوجه منظور آن‌ها نمی‌شوم.
۱۰. مردم من را بخاطر مطرح کردن موضوعات در مکان و زمان نامناسب سرزنش می‌کنند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها