مدیرکل ورزش و جوانان قم:

قم خاستگاه کشتی فرنگی کشور است

معاون سیاسی امنیتی اعلام کرد:

اعلام محدودیت‌های کرونایی در قم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: با ورود دوباره قم به وضعیت نارنجی، محدودیت‌های کرونایی به مدت دو هفته در این استان اعمال می‌شود.
کد خبر: ۱۳۰۹۴۴۶

به گزارش جام جم آنلاین قم ، بیژن سلیمان پور افزود: در این مدت صرفا گروه های ۱ و ۲ شغلی مجاز به فعالیت هستند و گروه‌های سه و چهار شامل تالارهای پذیرایی، استخرهای سرپوشیده، سالن‌های ورزشی، موزه ها، سینماها، سالن‌های تئاتر، مهدکودک ها، چایخانه‌ها و قهوه خانه‌ها در این مدت به طور کامل تعطیل خواهد بود.

وی اضافه کرد: به منظور اجرای دقیق این محدودیت‌ها نظارت های لازم از سوی مرکز بهداشت و اتاق اصناف صورت می‌گیرد و در صورت مشاهده هرگونه تخلفی واحد متخلف به مدت دو هفته پلمپ می‌شود.

وی در خصوص نحوه فعالیت کارمندان ادارات و برگزاری جلسات هم بیان کرد: با توجه به ورود قم به وضعیت نارنجی و خطر موج چهارم کرونا دستگاه‌هایی که خدمات ضروری به شهروندان ارائه می‌دهند حداکثر با دو سوم از کارکنان فعالیت دارند، سایر دستگاه‌ها با یک دوم از کارکنان به ارائه خدمت خواهند پرداخت و جلسات اداری هم با حداکثر ۲۰ تن باید تشکیل شود.

معاون استاندار قم در ادامه با اشاره به فعالیت‌های گروه‌های آموزشی گفت: کلیه مدارس، دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه به طور کامل تعطیل بوده و سایر مراسم‌ آیینی از جمله نماز جمعه و نماز جماعت در این مدت برگزار نخواهد شد.

سلیمان پور از هم استانی‌ها خواست برای عبور از این وضعیت با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی همچون زدن ماسک، شستشوی مداوم دست‌ها و پرهیز از هرگونه تجمع مانع از گسترش دوباره این ویروس در قم شوند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها