قم - عمومی - جدیدترین اخبار ایران و جهان خبرگزاری جام جم

jamejamonline
عمومی
تنها یک روستای استان از نعمت گاز محروم است

تنها یک روستای استان از نعمت گاز محروم است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به بهره مندی دو روستای استان از نعمت گاز در پروژه های هفته دولت گفت: بر این اساس هم اکنون تنها روستای اسماعیل آباد در قم از نعمت گاز بهره مند نیست.

اضافه  شدن ۳۰ تخت به‌ظرفیت تخت‌های کرونایی قم

اضافه شدن ۳۰ تخت به‌ظرفیت تخت‌های کرونایی قم

محمد رضا قدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی قم به‌همراه بابک فرزین نیا معاون توسعه دانشگاه،درادامه شیب صعودی بستری بیماران کرونایی دراستان ، بامداد دوشنبه از وضعیت بیمارستان امیرالمومنین (ع) بازدید و مقرر شد ۳۰ تخت اضافه شود.

5 کاندیدای نهایی هیات فوتبال قم معرفی شدند

5 کاندیدای نهایی هیات فوتبال قم معرفی شدند

کمیته سه نفره بررسی کننده صلاحیت نامزدهای انتخابات هیات فوتبال استان قم اسامی پنج نفر نهایی این انتخابات و افراد مورد تایید در پست‌های نایب‌رئیسی و نمایندگی باشگاه‌ها را معرفی کرد.

دو هفته بحرانی کرونا در انتظار قم

در جلسه مدیریت کرونا بحران مطرح شد:

دو هفته بحرانی کرونا در انتظار قم

در جلسه ستاد مدیریت بحران که روز چهارشنبه با حضور استاندار قم ترتیب یافت نسبت به وضعیت بحرانی دو هفته آینده و افزایش تعداد مبتلایان و فوتی‌های کرونایی هشدار داده شد.

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر