jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۸۱۴۸   ۲۹ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۸:۳۷

سخنگوی مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: یک مرد ۲۱ ساله در دریایچه جوان قم غرق شد و برغم تلاش های کادر درمان، جان خود را از دست داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایرنا، پنجشنبه شب روابط عمومی علوم پزشکی قم مهدی فراهانی اظهار داشت: این حادثه در ساعت ۱۵:۲۰ دقیقه روز بیست و هشتم اسفندماه در دریاچه جوان قم اتفاق افتاده است.

غرق شدن مرد ۲۱ ساله قمی در دریاچه جوان

وی افزود: پس از خروج جوان ۲۱ ساله قمی از دریاچه توسط عوامل آتش نشانی، کارشناسان فوریت های پزشکی با احیا قلبی و ریوی فرد غرق شده را به بیمارستان منتقل کرده اند که با وجود تلاش های فراوان کادر درمانی در بیمارستان، متاسفانه این جوان جان خود را از دست داد.

 دریاچه جوان قم در بوستان جوان این شهر قرار دارد.

ابعاد این دریاچه ۱۳۵ در ۲۴۵ متر و عمق آن نیز ۱۷ متر می باشد که در آن ماهی های سفید، کپور و قزل آلا برای ماهیگیری وجود دارد.

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر