jamejamsara
سرا خانواده کد خبر: ۱۳۰۱۴۲۹   ۳۰ دی ۱۳۹۹  |  ۲۳:۲۵

ده ها که اصلا صدها روش برای رسیدن به موفقیت و اهداف مختلف زندگی وجود دارد. بسیاری از آنها اما ساده هستند و برخی دیگر مرارت و تلاش زیادی را می طلبد.

به گزارش جام جم آنلاین ، همه ما رویا و اهداف متعددی در زندگی خود دارد. بسیاری به دنبال شغل ایده آل خود هستند و بسیاری دیگر بر روی رویای تحصیلات در بهترین دانشگاه ها را دارند. اما موفقیت برای بسیاری دیگر به معنای داشتن یک زندگی مملو از آرامش است.

اما مهم نیست هدف شما چیست. مهم این است که در زندگی خود چه چیزهایی را باید هوشمندانه رعایت کنید تا بتوانید به هدف خود مستقیم و غیرمستقیم نزدیک شوید. برخی از این روش ها شاید ارتباط مستقیمی با هدف شما نداشته باشند اما باور کنید می تواند روی سریع تر شدن روند نزدیک شدن شما به هدف نقش داشته باشد.

در ادامه شما را برخی از روش هایی آشنا می کنیم که می تواند از شما یک فرد موفق بسازد.

1-خوب بخواب

نقشی که خواب کافی و راحت در زندگی ما ایفا می کند قابل مقایسه با هیچ چیز نیست. خوب بخوابید تا یکی از موفق ترین افراد باشید!

 

 

2-کتاب بخوان

وقتی شما کتاب می خوانید در واقع در حال شکل دهی یک مدار جدید در مغزتان هستید. بخوانید، بخوانید، تا می توانید کتاب بخوانید.

 

3-پرانرژی باش

یک فرد پرانرژی می تواند راحت تر و بهتر نسبت به یک فرد عاصی و خسته به آرزوهایش برسد. حالا اینکه چطور باید پرانرژی شوید خودش راهکارهای زیادی دارد.

 

4-آب زیادی بنوش

شاید خیلی ها بپرسند آب نوشیدن چه ارتباطی با موفقیت دارد؟ آب باعث سلامت بدن می شود و به خصوص اینکه در روز شش الی هشت لیوان آب بنوشید. آب بنوشید تا پرنشاط تر شوید. انسان پرنشاط راحت تر به اهدافش می رسد.

 

5-سبزیجات بخور

یکی دیگر از علامت های افراد موفق این است که سبک می خورند، به خصوص خوراک آنها سبزیجات است.

 

 

6-فعالیت های بیرون از خانه

مثلا به دوچرخه سواری بروید. فعالیت های این چنینی در طراوت و شادابی شما نقش بسیار زیادی دارد و حرکت شما در مسیر موفقیت سریع تر می شود.

 

7-بدوید

بله بدوید. دویدن یکی از بهترین ورزش های دنیاست و باعث سلامت جسمانی شما می شوید. دویدن هم یکی دیگر از علامت های افراد موفق است.

 

8-وزنه بزنید

این هم از آن دست چیزهای عجیبی است که ممکن است خیلی ها از خود بپرسند وزنه زدن چه ربطی به آرزوها دارد. شما آن را انجام بدهید، چون نه تنها باعث تقویت عضلات شما می شود بلکه از شما فرد موفقی می سازد.

 

 

9-هوشمندانه تر فکر کن

این که دیگر نیاز به تفسیر و توضیح زیادی ندارد. فردی که فکری هوشمندانه دارد تصمیمات بهتری می گیرد و زودتر به هدف خود نزدیک می شود.

 

10-غذای سالم تر بپز

دور غذاهای ناسالم را که باعث تخلیه انرژی و آسیب به جسم می شود را خط بکشید و سعی کنید پخت و پزی سالم داشته باشید. افراد موفق همیشه سالم غذا می خورند.

 

 

11-انعطاف بیشتری داشته باشید

این در رابطه هم با ورزش کردن است و هم انعطاف در رابطه با مشکلات زندگی. یک فرد منعطف کسی است که به هدف نزدیک تر می شود.

 

 

12-ورزش کن ، ورزش کن

خیلی ورزش کنید. پیاده روی، شنا، دویدن و ... برای رسیدن به موفقیت باید تمرینات جسمانی مناسبی داشته باشید. رسیدن به هدف وقتی که بدن سالمی ندارید واقعا چه فایده ای دارد؟          

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر