jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۳۴۲   ۲۷ دی ۱۳۹۹  |  ۰۸:۵۳

زمین لرزه ای با قدرت 5.5 ریشتر در خلیج فارس و نزدیکی جزیره قشم به وقوع پیوست.

به گزارش جام جم آنلاین، شب گذشته در ساعت 01:01:03 زمین لرزه ای با قدرت 5.5 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین در خلیج فارس، نزدیک جزیره قشم و كنگ در استان هرمزگان روی داد. مرکز این حادثه در طول جغرافیایی 55.21 و عرض 26.67 و عمق 19 کیلومتری زمین تعیین شد.

گفتنی است این زمین لرزه تاکنون چندین پس لرزه داشته است که بزرگترین آن 4 ریشتر قدرت داشته است.

همچنین این حادثه موجب ترک خوردن دیوار ها و وارد شدن خساراتی به برخی از اماکن شده است. ترک خوردگی و ریزش برخی از منازل مسکونی در دژگان، سایه خوش، دوآب، برکه سفلین در بندرلنگه و باسعیدو در قشم رخ داده که تاکنون خسارت به حدود ۸۰ واحد روستایی با ۲۰ تا ۸۰ درصد خرابی و تعمیرات گزارش شده است.

 یک مصدوم در سایه خوش بندرلنگه به صورت سرپایی درمان شده و علت مصدومیت ترس از زلزله و به دلیل قصد فرار از منزل رخ داده است.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر