jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۱۱۳۳   ۲۵ دی ۱۳۹۹  |  ۰۹:۰۶

ستاره آرژانتینی یک رکورد دیگر زد؛

مسیِ درجه 2 هم ستاره است!

مهم نیست که افت کرده باشد یا نه، مهم این است لیونل مسی در هر شرایطی که باشد که از تمامی بازیکنان یک سر و گردن بالاتر است.

به گزارش جام جم آنلاین ، «مسی درجه 2». این عنوانی بود که نشریه مارکا در کنایه به افت این فصل مسی درباره او به کار برد. مسی این فصل افت قابل توجهی کرده اما به تعبیر مارکا همین مسی درجه 2 همچنان رکورد می زند. شاید او نسبت به گذشته تفاوت زیادی کرده و درخشش سال های قبل را ندارد اما همچنان می تواند رکوردها را به نام خود کند.

او دوباره یک رکورد دیگر از خود بر جای گذاشته است. این رکورد چیست؟ روزنامه جام جم در شماره امروز خود درباره این رکورد مطلبی منتشر کرده است:

مسی؛ آقای بازیسازی

فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال لیونل مسی را به عنوان بهترین بازیساز (پلی‌میکر) یک دهه اخیر فوتبال معرفی کرد. مهاجم بارسلونا در سال‌های ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ برنده این عنوان شد. همچنین در سال‌های ۲۰۱۱، ۲۰۱۴، ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ جایگاه دوم را به خود اختصاص داد. بعد از مسی، آندرس اینیستا و لوکا مودریچ در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر