jamejamsara
سرا خانواده کد خبر: ۱۳۰۰۶۸۷   ۲۱ دی ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۳

آمدند خدمت رسول الله که یا رسول الله التماس دعا ، من مشکل دارم پیامبر فرمودند آیا پدر و مادر شما زنده هستند گفت نه از دنیا رفته اند حضرت فرمودند : بر سر خاک پدر و مادر خود برو و دعا کن که پدر و مادر ها در زیر خاک هم دعای فرزندانشان را آمین می گویند و این است قدرت دعای پدر و مادر.

به گزارش جام جم آنلاین ، هر شخصی که به دنبال موفقیت در زندگی و خانواده خود هست باید ائمه و اهل بیت علیهم السلام را در زندگی شخصی خود الگو قرار دهد و همواره پیرو آنان باشد توجه داشتن به سخنان امام حسین و حضرت علی علیه السلام ف برای جوانانی که همیشه از سختی های زندگی شکایت می کنند به و به دنبال راهی برای رها یافتن از این مشکلات هستند و بتوانند یک به یک این مشکلات و دست انداز ها را پشت سر بگذارند راهکار های خوبی است.

و همواره الگو قرار دادن اهل بیت مانند سلاحی است در مقابل مشکل ها اگر می خواهید این مشکل ها حل شود باید توجه داشته باشید که یکی از مواردی که به ما قوت و انرژی می دهد دعای خیر و رضایت پدر و مادر است که با این دعای خیر پدر و مادر زندگی ما به بهترین نحو ممکن اداره می شود ما احترام زیادی به امام زاده ها می گذاریم که البته به جا هست و باید احترام بگذاریم در زندگی ما خیلی به این امام زاده ها متوسل می شویم که باید هم این کار را انجام بدهیم ولی در دنیا قدرتمند تر از امام زاده ها پدر و مادر ها هستند شما می توانید این موضوع را امتحان کنید و با یک خدمت ساده می توان دید که چگونه مشکلات به آسانی و یک به یک حل می شوند اینها نتیجه دعای خیری است که پدر و مادر ها در مقابل کار ساده ای که ما برای آنها انجام داده ایم هست.

آرامش در زندگی و موفقیت با دعای والدین

آمدند خدمت رسول الله که یا رسول الله التماس دعا ، من مشکل دارم پیامبر فرمودند آیا پدر و مادر شما زنده هستند گفت نه از دنیا رفته اند حضرت فرمودند : بر سر خاک پدر و مادر خود برو و دعا کن که پدر و مادر ها در زیر خاک هم دعای فرزندانشان را آمین می گویند و این است قدرت دعای پدر و مادر.

دعای پدر و مادر برای موارد مختلف به کار می رود از جمله محبوبیت در دل مردم و ... اگر می خواهی کارتان بار شود کاری کنید که دعای خیر پدر و مادر بدرقه راهتان باشد که قرآن کریم می فرماید : امانتی مثل پدر و مادرتان را اداره کنید در این سالها دیگر مادر ها انتظار پول و میوه و سفره آنچنانی ندارند گاهی وقتا انسان نیاز به پول و مسافرت ندارد گاهی وقت ها این پدر و مادر ها انتظار دارند که پسری که چندین سال زحمت او را کشدن بیاید کنارشان بنشیند و با آنها هم صحبت شود و با آنها بگو و بخند راه بیندازد این کار از صدتا سفره رنگا رنگ و پول ارزشش بیشتر است من و شما حاضریم ساعت ها در کنار رفیق هایمان بگیم و بخندیم ولی چند لحظه ای را در کنار والدین نباشیم ولی همین مادر مهمانی نرفت گردش نرفت شب نخوابید غذا نخورد که تویی که بچه اش هستی راحت باشی سرما نخوری تخت بخوابی و بتوانی خوب بخوری و سیر شوی و حالا تو هرچه وقت داری باید بگذاری برای رفیق هایت.

مراقب این امانت های خداوند باشید خدا نکند روزی این امانت ها را از دست بدهی و بعد به دنبال جبران باشی.

 

برگرفته از سخنرانی حاج آقای دانشور  

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر